10:39|جمعه, خرداد 25 ,1403
تاریخ انتشار: 04 مهر 1402 - 10:41
کد خبر: 18428

رانندگان وانت بار برای دریافت کارت هوشمند اقدام کنند

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : رانندگان و ناوگان حمل کالا تحت صحابت بارنامه اقدام به دریافت کارت هوشمند کنند.
رانندگان وانت بار برای دریافت کارت هوشمند اقدام کنند

پیمان آرامون با اعلام این خبر گفت: کلیه رانندگان و ناوگانی که بارهای تحت صحابت بارنامه بارگیری می کنند، ملزم به دریافت کارت هوشمند راننده و ناوگان هست.

 

وی افزود: دریافت کارت هوشمند وانت های باری با تصمیم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جهت ساماندهی و به منظور  ایجاد انتظام در نحوه بهره برداری و تردد وانت بارها در جاده های برون شهری و ارتقای سطح ایمنی در جاده های کشور به مرحله اجرا در آمده و به همین منظور شرایط خاصی به منظور تسهیل امور فراهم شده است.

 

آرامون خاطر نشان کرد:به اطلاع رانندگان عزیز و فعالان بخش حمل و نقل وانت بار می رساند با توجه به اینکه تخصیص سوخت این ناوگان نیز با استفاده از اسناد حمل ( بارنامه) صادره برای آن وسیله نقلیه تخصیص خواهد یافت، لذا با توجه به این شرایط و جلوگیری از قطع سهمیه سوخت ناوگان هرچه سریعتر نسبت به دریافت کارت هوشمند ناوگان و راننده اقدام نمایند.

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در سطح استان ۱۶ هزار و ۶۰۰ دستگاه ناوگان وانت بار فعالیت دارند که در ۶ ماهه گذشته در حدود ۱۰۰ کارت هوشمند برای این ناوگان صادر شده است.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید