00:12|چهارشنبه, تیر 27 ,1403
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1403 - 04:11
کد خبر: 18800

ساعت کاری ادارات آذربایجان‌غربی از ساعت ۶ صبح شروع می‌شود

معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان‌غربی دستورالعمل ساعت کاری ادارات استان را ابلاغ کرد.
ساعت کاری ادارات آذربایجان‌غربی از ساعت ۶ صبح شروع می‌شود

معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان‌غربی  با صدور اطلاعیه ای دستورالعمل ساعت کاری ادارات استان را ابلاغ کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به استناد مصوبه هیأت محترم وزیران دستگاه‌های دولتی، بانک ها، شهرداری‌ها و موسسات عمومی غیردولتی مکلف هستند موارد ذیل را در دوره گرم سال از  ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور اجرا نمایند:

ساعات کاری کلیه دستگاه‌های ذکر شده از   ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور از ساعت ۶ صبح لغایت ۱۳ ابلاغ می‌گردد.

شهرداری‌های استان و دیگر بخش‌های مربوطه جهت خدمات رسانی حمل و نقل عمومی، نسبت به تامین وسائط نقلیه عمومی در ساعات تعیین شده اقدام نمایند.

جهت رفاه حال کارکنان دستگاه‌های اجرایی، تمامی مهد‌های کودک، نیم ساعت قبل از شروع ادارات نسبت به پذیرش اقدام نمایند.

دمای محیط کار حداقل در ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم شده و سیستم‌های سرمایشی یک ساعت قبل از تعطیلی ادارات (ساعت ۱۲ ظهر) خاموش گردد.

روشنایی داخل ساختمان در بازه زمانی  ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور تا حد امکان کاهش و روشنایی محوطه بیرونی در این بازه زمانی به حداقل برسد.

دستگاه‌های اجرایی مکلفند در ساعات اداری نسبت به کاهش مصرف انرژی ۳۰ درصد نسبت به دوره پایه و همچنین ۶۰ درصد مصرف در ساعات غیراداری اقدام نمایند.

با استفاده از مولد‌های اضطراری خود، در ساعات پیک تابستان (۱۲ تا ۱۸) بار مصرفی تامین گردد و با هماهنگی شرکت توزیع برق استان جهت بازدید، نصب کنتور و تامین سوخت مورد نیاز مولد اقدام شود.

شرکت توزیع برق استان ضمن نظارت بر اجرای بخشنامه به صورت دوره ای، نسبت به ارائه گزارش از وضعیت مصرف برق در استان به این معاونت اقدام نماید.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید