00:29|یکشنبه, اردیبهشت 30 ,1403
تاریخ انتشار: 09 دی 1402 - 09:49
کد خبر: 18623
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی خبر داد:

گره گشایی از مشکلات ۷ واحد تولیدی آذربایجان غربی با ورود دستگاه قضا

مشکلات ۷ واحد تولیدی آذربایجان غربی با ورود دستگاه قضا رفع شد.
گره گشایی از مشکلات ۷ واحد تولیدی آذربایجان غربی با ورود دستگاه قضا

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان با تسلیت سالروز رحلت حضرت ام البنین، مادر علم دار کربلا که به نام تکریم از مادران و همسران شهداء نامگذاری شده است بیان داشت: امروز به منظور یک امر مهم و ارزشمند، مجدد دور هم جمع شده ایم تا تلاش کنیم فرصت‌های خوبی در جهت توسعه اشتغال و رونق تولید در استان فراهم کنیم.
 

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد: همکاری و همراهی خوبی بین دستگاه‌های قضایی و اجرایی در راستای حمایت از تولید و اشتغال در استان شکل گرفته و تمامی دستگاه‌ها در کنار تولید کنندگان هستند و هدف آن‌ها لبیک عملی به فرمان مقام معظم رهبری در حمایت از تولید و اشتغال می‌باشد.
 

عتباتی تاکید کرد: بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی ریشه در بیکاری و مشکل معیشت است و اگر تولید و اشتغال رونق و توسعه یابد نه تنها تورم مهار خواهد شد بلکه تا حدود بسیاری از وقوع جرایم و بزهکاری‌ها پیشگیری می‌گردد.
 

مجیدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز در این جلسه بیان داشت: آثار و برکاتی که مقوله اشتغال برای مردم و جامعه به همراه دارد بر همه واضح و مبرهن است از این رو می‌بایست با استفاده از ظرفیت قوانین و تفسیر آن‌ها به نفع مردم و اشتغال برای حمایت از تولید کنندگان بهره برد.
 

لازم به ذکر است این جلسه مشکلات هفت واحد تولیدی کارگاه عرقیات گیاهی گلشفا، شرکت ارمغان به شهد چی چست، تولیدی چسب اسماعیل لو، شرکت پاک آوران دانیال کردستان، صنایع تبدیلی کشاورزی عرقیات گیاهی، محورسازان چی چست و معدن احمد آباد تکاب یک به یک مطرح و پس از ارائه نقطه نظرات و دیدگاه‌های اعضای حاضر تصمیمات و مصوباتی برای رفع مشکلات آن‌ها اتخاذ گردید.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید