22:09|شنبه, اردیبهشت 29 ,1403
تاریخ انتشار: 02 دی 1402 - 09:17
کد خبر: 18615

برف روبی ۱۶۰ کیلومتر از محور های مواصلاتی استان در ۲۴ ساعت گذشته

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از برف روبی بیش از ۱۶۰ کیلومتر از محور های مواصلاتی استان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.   
برف روبی ۱۶۰ کیلومتر از محور های مواصلاتی استان در ۲۴ ساعت گذشته

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، ایرج دست نشان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته به طور میانگین در کلیه محور های مواصلاتی جنوب استان ۴۶ ساعت بارش نزولات آسمانی باعث انسداد هیچ مسیری نشد و راهداران استان توانستند ۱۶۰ کیلومتر از این محور ها را برف روبی کنند. 
 
وی افزود: با توجه به اینکه هم استانی های عزیز هنگام سفر در مناطق برف گیر از زنجیر چرخ و لوازم زمستانی استفاده نکرده بودند، با تلاش های ۳۰ نفر از راهداران استان در نقاط مختلف برف گیر، تعداد ۳۰ خودرو در مسیر آزاد سازی شد. 
 
دست نشان با توجه به درگیر بودن تعداد بیش از ۱۵ دستگاه خودرو سنگین در عملیات برف روبی گفت: بیش از ۱۰۰ تن شن و ماسه در جاده های استان به منظور جلوگیری از لیز خوردن خودرو ها استفاده شده است و مشکلی از بابت انسداد راه ها نداشتیم. 
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در تشریح نحوه اطلاع از وضعیت راه ها گفت: کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شماره تلفن ۱۴۱ هستند و کاربران جاده ای  میتوانند با استفاده از اپلیکیشن و سامانه ۱۴۱ به صورت آنلاین و از طریق دوربین های پایش تصویری استان که در اختیار کاربران نیز قرار می گیرد استفاده کنند.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید