01:14|دوشنبه, خرداد 28 ,1403
تاریخ انتشار: 29 آذر 1402 - 10:41
کد خبر: 18607
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی؛

تداوم طرح تعویض چراغ‌های گازی پرمصرف با چراغ‌های LED در ارومیه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: در ادامه روند نوسازی و بهسازی سیستم روشنایی معابر در محدوده خدمات‌رسانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، طرح جایگزینی چراغ‌های LED با چراغ‌های گازی در خیابان امام ارومیه به پایان رسید.
تداوم طرح تعویض چراغ‌های گازی پرمصرف با چراغ‌های LED در ارومیه

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، طاهر کیامهر از اتمام طرح جایگزینی چراغ‌های LED به جای چراغ‌های پرمصرف در خیابان امام ارومیه خبر داد و گفت: با تلاش و زحمات اکیپ‌های روشنایی معابر شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی دومین پروژه جایگزینی چراغ‌های LED به جای چراغ‌های پرمصرف گازی قدیمی در معابر اصلی ارومیه طی یک ماهه اخیر به اتمام رسید و سیزدهم آذرماه نیز عملیات اصلاح و بهینه سازی شبکه روشنایی معابر خیابان کاشانی ارومیه به اتمام رسیده بود. 
 
وی ادامه داد: طرح تعویض و جایگزینی چراغ‌های گازی پر مصرف با چراغ‌های کم مصرف و پرنور ال‌ای دی در سطح شهر ارومیه همچنان در حال انجام است و فرآیند نصب و جایگزینی چراغ‌های LED با جدیت کامل ادامه خواهد داشت. 
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: پروژه تعویض و اصلاح روشنایی خیابان امام ارومیه با ارزشی بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان با تلاش‌های بی‌وقفه نیرو‌های عملیاتی ظرف مدت ۲ هفته اجرا شده است. 
 
گفتنی است برای اصلاح و بهینه سازی روشنایی خیابان امام ارومیه ۹۵ دستگاه چراغ ۱۵۰ وات و ۹۵ دستگاه چراغ ۳۵ وات مورد استفاده قرار گرفته و انتظار می‌رود با اجرای این طرح علاوه بر افزایش راندمان در روشنایی معابر و کاهش مصرف سالیانه انرژی برق شاهد نور مناسب‌تر و دلنشین‌تری در سطح شهر باشیم.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید