06:32|یکشنبه, تیر 31 ,1403
تاریخ انتشار: 13 آذر 1402 - 13:01
کد خبر: 18571

رفع کمبود فضای آموزشی در ارومیه با جدیت بیشتری پیگیری شود

فرماندار ارومیه گفت: کمبود فضای آموزشی و تراکم بالای دانش آموزی از مهمترین چالش های شهر ارومیه است که می بایست با جدیدت بیشتری پیگیری شود
رفع کمبود فضای آموزشی در ارومیه با جدیت بیشتری پیگیری شود

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، غلامحسین عماری، فرماندار ارومیه ۱۳ آذرماه در بازدید از پروژه های در حال ساخت آموزشگاه ۱۲ کلاسه حضرت مریم و شهید صدوقی ارومیه با تاکید بر اینکه باید در روند نوسازی و احداث پروژه های عمرانی و آموزشی ارومیه تسریع شود، اظهار کرد: ارومیه به جهت موقعیت جغرافیایی از شهرستانهای مهاجر پذیر منطقه است که به همین جهت دارای تراکم بالای دانش‌آموزی است.

وی با تاکید بر اینکه واگذاری مدارس نیمه تمام و در حال احداث برای آموزش و پرورش جهت بهره برداری در سال جاری و سال تحصیلی آینده باید جزو اولویت ها باشد، خاطرنشان کرد: سال گذشته و امسال اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته لیکن باید بیش از پیش در این زمینه تلاش شود.

فرماندار شهرستان ارومیه به ظرفیت بالا و مشارکت خیرین مدرسه ساز در این شهر اشاره کرد و افزود: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و آموزش و پرورش نیز می توانند در زمینه شناسایی و جذب مشارکت خیری نقش تاثیرگذاری داشته باشند.

عماری ابراز امیدواری کرد: با اتمام ۲ پروژه آموزشگاه حضرت مریم و شهید صدوقی شاهد حل و رفع قسمتی از کمبود فضای آموزشی در ارومیه باشیم.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید