01:49|یکشنبه, تیر 31 ,1403
تاریخ انتشار: 02 آذر 1402 - 10:04
کد خبر: 18536

سبقت غیر مجاز پیکان وانت در مسیر پیرانشهر به سردشت جان ۴ نفر را گرفت

رئیس پلیس راه انتظامی استان از برخورد یک دستگاه خودروی پیکان وانت با پژو ۴۰۵ و سمند در محور" پیرانشهر- سردشت " خبر داد که متاسفانه این سانحه 4 کشته و ۶ نفر مصدوم بر جای گذاشت. 
سبقت غیر مجاز پیکان وانت در مسیر پیرانشهر به سردشت جان ۴ نفر را گرفت

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، سرهنگ رضا پناهی مقدم، رئیس پلیس راه انتظامی آذربایجان غربی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:  در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت‌های پلیس 110مبنی بر وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در محور " پیرانشهر– سردشت "، عوامل امدادی و پلیس راه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور کارشناسان پلیس راه در محل حادثه مشخص شد به علت برخورد یکدستگاه خودروی پیکان وانت با پژو ۴۰۵ و سمند، متاسفانه 4 نفر سرنشین آن در دم فوت و ۶ نفر مصدوم که مجروحین سریعا توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی اعزام شدند.

رئیس پلیس راه انتظامی استان ادامه داد: کارشناسان پلیس راه علت اصلی این حادثه را سبقت غیر مجاز  از سوی راننده پیکان وانت و بی توجهی به مقررات راهنمایی و رانندگی اعلام کردند.

سرهنگ پناهی مقدم در پایان از همه رانندگان خواست از سرعت و سبقت غیر مجاز حین رانندگی پرهیز نموده و با صبر و حوصله رانندگی کرده، فاصله ایمن را با خودروهای جلوتر رعایت و به حقوق دیگران نیز احترام بگذارند، تا شاهد اینگونه حوادث تلخ نباشیم.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید