04:53|دوشنبه, مرداد 01 ,1403
تاریخ انتشار: 01 آذر 1402 - 11:19
کد خبر: 18535

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۷ فقره سرقت در ارومیه

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه‌ای سیم و کابل برق با اعتراف به ۲۷ فقره سرقت در ارومیه، خبر داد.
دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۷ فقره سرقت در ارومیه

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، سرهنگ"سامان غنی زاده" در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان "ارومیه"، پیگیری موضوع با افزایش گشت‌های محسوس و نامحسوس به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از تحقیقات میدانی و با اشراف اطلاعاتی به سرنخ‌های مهمی دست پیدا کرده و متوجه شدند یکی از متهمان از سارقان سابقه دار بوده و با کمک و همدستی ۲ نفر دیگر به عنوان مالخر، مرتکب این سرقت‌ها شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در ادامه رد زنی‌های پلیس، مخفیگاه متهم شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، دریک اقدام ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی منتقل شد.

وی گفت: متهم در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ۲۷ فقره سرقت سیم و کابل برق از نقاط مختلف شهرستان اعتراف کرد.

سرهنگ غنی زاده در پایان از تعامل و همکاری مردم با پلیس تشکر کرد و اظهار داشت: موفقیت پلیس در پیشگیری از جرایم، نتیجه تعامل و همکاری مردم و سازمان‌ها با پلیس است، ضمن این که شماره تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس‌های پلیسی شهروندان است و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس می‌باشد

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید