01:15|یکشنبه, تیر 31 ,1403
تاریخ انتشار: 28 آبان 1402 - 10:58
کد خبر: 18518

۴۸ هزار عدد مواد محترقه در ارومیه کشف شد

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: بیش از ۴۸ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در ارومیه طی عملیات ضربتی پلیس کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.
۴۸ هزار عدد مواد محترقه در ارومیه کشف شد

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، سرهنگ محمدعلی حق‌وردیان اظهار کرد: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تهیه و توزیع مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک توسط فردی در سطح شهرستان ارومیه، رسیدگی به موضوع در دستور کار اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
 

وی اضافه کرد: ماموران با اشراف اطلاعاتی و اقدامی هوشمندانه ضمن شناسایی خودرو متهم؛ با هماهنگی مرجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در بازرسی از این خودرو ۴۸ هزار عدد انواع مواد محترقه به صورت قاچاق کشف و ضبط کردند.
 

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: در این عملیات، یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.
 

سرهنگ حق‌وردیان از شهروندان خواست تا کنترل و مراقبت بیشتری نسبت به جوانان و فرزندان خود داشته باشند تا دچار آسیب ها و خطرات احتمالی استفاده از مواد محترقه خطرناک نشوند و در صورت داشتن هرگونه اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فروش یا نگهداری مواد محترقه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ گزارش کنند.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید