17:32|شنبه, خرداد 05 ,1403
تاریخ انتشار: 16 آبان 1402 - 09:07
کد خبر: 18492

راز مفقودشدن مرد ۶۷ ساله سلماسی پس از ۱۵ سال کشف شد

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: استخوان‌های مردی که ۱۵ سال پیش مفقود شده بود، در داخل خودرو نیسان از دریاچه پشت سد شهرچای ارومیه پیدا و راز مفقودشدن این فرد کشف شد.
راز مفقودشدن مرد ۶۷ ساله سلماسی پس از ۱۵ سال کشف شد

سرهنگ صادق شکری با اشاره به جزئیات این پرونده اظهار کرد: در روز هشتم آبان سال ۱۳۸۷ مردی ۶۷ ساله با خودرو سایپا از سلماس به سمت ارومیه خارج و از آن موقع خبری از وی نشده بود.
 

وی اضافه کرد: اقدامات لازم از زمان مفقودی توسط پلیس آگاهی برای اطلاع از سرنوشت این فرد انجام شده بود که البته نتیجه ای حاصل نشده بود.
 

وی اظهار کرد: در روزهای اخیر کارآگاهان از وجود خودرویی در داخل سد شهرچای و سمت سیلوانا مطلع شدند که با همکاری ماموران پاسگاه وابزارهای موجود، سایپا به بیرون از آب انتقال یافت.
 

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: با بررسی اسناد و مدارک توسط کارآگاهان محرز شد که سایپا مربوط به فرد مفقود شده بود و در داخل کابین و پشت فرمان هم بقایای استخوانی در زیر البسه مردانه وجود داشته است.
 

سرهنگ شکری گفت: احتمال سقوط این فرد با خودرو به داخل سد به لحاظ در پشت فرمان بودن و نیز بیماری او متصور است و تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید