01:30|یکشنبه, تیر 31 ,1403
تاریخ انتشار: 11 آبان 1402 - 11:57
کد خبر: 18488

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۱۳ آبان در ارومیه

همزمان با راهپیمایی ۱۳ آبان، ازصبح روز شنبه محدودیت‌های ترافیکی در ارومیه مرکزآذربایجان غربی اعمال خواهد شد.
محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۱۳ آبان در ارومیه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی استان گفت: مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان روز شنبه همزمان با سراسر کشور در مرکز استان و سایر شهرستان‌های تابعه استان آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.
 

سرهنگ "حجت مشتاق" در تشریح این خبر اظهار داشت: از ساعت  ۸:۳۰ روز شنبه؛ ۱۳ آبان ماه تا پایان مراسم  محدودیت تردد وسایل نقلیه در مسیر‌های اعلام شده و کلیه مسیر‌های منتهی به  (خیابان پنجراه به سمت میدان انقلاب، تقاطع کاشانی به سمت میدان انقلاب، تقاطع مطهری به سمت میدان ولایت فقیه، کنار گذر عطایی، تقاطع طالقانی به میدان ولایت فقیه) ممنوع  خواهد بود و شهروندان جهت رسیدن به مقصد شان باید از مسیر‌های جایگزین برای تردد استفاده کنند.


وی افزود: پارک  خودرو در حاشیه مسیر‌های اعلام شده  ممنوع بوده و از ساعت ۰۶۰۰ نسبت به پاکسازی مسیر راهپیمایی از میدان ولایت فقیه تا میدان انقلاب اقدام و در صورت توقف، خودروی آن‌ها با جرثقیل به پارکینگ انتقال خواهد یافت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی استان  در پایان تاکید کرد: ورود موتور سیکلت نیز در مسیر راهپیمایی ممنوع خواهد بود و از شهروندان محترم تقاضا داریم همانند سنوات گذشته همکاری لازم را با خادمین خود در انتظامی استان را داشته تا مراسم به نحو مطلوب و باشکوه‌تر از گذشته برگزارشود.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید