19:02|شنبه, خرداد 05 ,1403
تاریخ انتشار: 18 مهر 1402 - 11:04
کد خبر: 18454

120 خودرو خطرآفرین در آذربایجان‌غربی توقیف شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی گفت: پس از دستور ویژه برای برخورد با خودروهای کورس سوار در استان، طی یک هفته ۱۲۰ خودروی خطر آفرین توقیف شد و به پارکینگ انتقال یافت.
120 خودرو خطرآفرین در آذربایجان‌غربی توقیف شد

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، حسین مجیدی، دادستان عمومی و انقلاب120 خودرو خطرآفرین در آذربایجان‌غربی توقیف شد ارومیه با تاکید بر لزوم برخورد جدی با کورس گذاران اظهار کرد: دستور ویژه صادر شده تا پلیس خودرو راننده‌های خطر آفرین را توقیف و روانه پارکینگ کند.
 

وی با اشاره به لیست توقیف خودرو گفت: در طی یک هفته اخیر ۱۲۰ خودرو به علت تخلف سرعت زیاد یا برگزاری مسابقه سرعت در خیابان‌ها با سرعت عمل پلیس توقیف شده‌اند.
 

مجیدی با بیان اینکه یکی از مطالبه عمومی شهروندان استان از دادستانی، برخورد قاطع با متخلفان و رانندگان حادثه آفرین است افزود: تلاش ما در راستای احقاق حقوق عامه و تامین امنیت اجتماعی و جانی با پیگیری مستمر طرح برخورد با رانندگان خطر آفرین است.
 

وی اضافه کرد: در طی یک هفته پس از صدور دستور ویژه، با بازبینی دوربین‌های پلیس ۱۲۰ خودروی خطر آفرین در شهرهای مختلف استان توقیف و به پارکینگ منتقل شده‌اند.
 

وی گفت: فرد خاطی حادثه کورس منجر به آتش سوزی دستگیر و نفر دوم اجرا کننده کورس شبانه نیز تحت نظر این دادستانی است.

 

در ساعات پایانی سه‌شنبه هفته پیش در اثر اجرای کورس‌ شبانه میان ۲ خودرو، یک خانواده بی گناه سوار بر پیکان در آتش تصادف سوختند.
 

پس از دستور ویژه بر دستگیری اجرا کننده‌های کورس‌های‌ شبانه، خیابان‌های ارومیه جان تازه‌ای از دست این مسابقات سرعت گرفته است.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید