14:51|یکشنبه, فروردین 26 ,1403
تاریخ انتشار: 09 مهر 1402 - 10:04
کد خبر: 18440

وقوع قتل خانوادگی در خوی

فرمانده انتظامی شهرستان خوی از تیراندازی منجر به قتل به علت اختلاف خانوادگی و دستگیری قاتل در این شهرستان، خبر داد.
وقوع قتل خانوادگی در خوی

سرهنگ "کیومرث پاکدل" در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره قتل مسلحانه در شهرستان "خوی"، موضوع به صورت ویژه در دستور ماموران انتظامی قرار گرفت.
 

فرمانده انتظامی شهرستان خوی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح گرم از متهم، بیان کرد: در تحقیقات و بازجویی به عمل آمده متهم به جرم ارتکابی خود اعتراف و دلیل و انگیزه ارتکاب قتل را اختلافات خانوادگی با مقتول اعلام که با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.
 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پایگاه خبری پلیس، وی با تاکید بر اینکه مردم عزیز همواره باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند، خاطر نشان کرد: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می‌رود شهروندان نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس، با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از وقوع یک فقره قتل در خوی خبر داد.
 

ناصر عتباتی با اعلام این خبر اظهار کرد: صبح روز شنبه ۸ مهرماه فردی به دلیل مشکلات خانوادگی مرتکب قتل خواهرزاده خود در خوی شد که بلافاصله دستورات قضایی و اقدامات قضایی لازم در این خصوص صادر شد.
 

به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی، وی افزود: قاتل در همان محل حادثه دستگیر و تحت نظر بازپرس رسیدگی کننده قرار گرفت.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید