04:40|دوشنبه, مرداد 01 ,1403
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1402 - 09:47
کد خبر: 18417

آغاز عملیات اجرایی زیرگذر شورا در ارومیه

عملیات اجرایی زیرگذر تقاطع خیابان‌های شهید بهشتی - خیابان شورا ارومیه آغاز شد.
آغاز عملیات اجرایی زیرگذر شورا در ارومیه

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، شهردار ارومیه در مراسم آغاز عملیات اجرایی زیرگذر تقاطع خیابان‌های شهید بهشتی - خیابان شورا اظهار کرد:  ساخت زیرگذر تقاطع خیابان شهید بهشتی (دانشکده) با خیابان شورا پس از تایید در کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر امروز آغاز شد.
 

حسین مهدی زاده  با تاکید بر لزوم ساخت پروژه‌های جدید در سطح شهر اظهار کرد: طرح‌های مختلف عمرانی در سطح شهر در حال انجام است و طرح‌های جدیدی نیز برای رفع مشکلات ترافیکی در  شهر ارومیه به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.
 

وی یکی از پروژه‌های لازم الاجرا در راستای حل مشکلات ترافیکی ارومیه را احداث زیرگذر تقاطع خیابان شهید بهشتی (دانشکده) با خیابان شورا اعلام کرد و افزود: اجرای این طرح با اختصاص ۸۹۰ میلیارد ریال اعتبار از امروز آغاز شد و پس از ۶ ماه به بهره برداری خواهد رسید.
 

شهردار ارومیه ادامه داد: زیرگذر شورا به طول ۳۴۰ و به عرض ۱۸ متر و به مساحت عرشه یک هزار و ۸۰ متر مربع ساخته می‌شود و در ساخت آن به میزان ۲۸ هزار مترمکعب خاکبرداری و ۷ هزار مترمکعب بتن ریزی می‌شود.
 

مهدی زاده نوید داد: تا ده روز آینده طرح یوترن یا زیرگذر ودور برگردان بزرگره خاتم الانبیا ارومیه نیز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
 

وی  با بیان اینکه در اجرای طرح جامع ترافیک شهر ارومیه سه سیاست اصلاح معابر در قالب ساخت زیر گذر، برنامه ریز نرم افزاری و فرهنگی و تجهیز ناوگان عمومی در اولویت است، می‌گوید: پس از خرید ۵۵ دستگاه اتوبوس، به زودی یکصد دستگاه اتوبوس دیگر نیز برای ساماندهی ناوگان عمومی شهر خریداری خواهد شد.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید