10:40|جمعه, خرداد 25 ,1403
تاریخ انتشار: 02 شهریور 1402 - 10:36
کد خبر: 18390
صعود تیم ملی ایران به نیمه نهایی

برتری سه بر صفر ایران برپاکستان

تیم ملی والیبال ایران با شکست سه بر صفر پاکستان در مرحله نخست حذفی رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ بطور مستقیم به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.
برتری سه بر صفر ایران برپاکستان

مرحله نخست حذفی بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا دیروز(چهارشنبه یکم شهریور) با هفت دیدار در سالن‌های غدیر و شهیدان آهن‌دوست ارومیه پیگیری شد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه در سالن غدیر به مصاف پاکستان رفت و سه بر صفر با امتیاز‌های ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۳ این تیم را شکست داد تا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی به صورت صورت مستقیم راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

حریف تیم ملی والیبال ایران در مرحله نیمه‌نهایی که روز جمعه سوم شهریور برگزار می‌شود، برنده جدال کره‌جنوبی و چین در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات است که این تیم‌ها فردا (پنج‌شنبه دوم شهریور) به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

سرمه ای پوشان تیم ملی والیبال ایران در این دیدار با ارائه یک بازی هماهنگ و منسجم مقابل سبزپوشان پاکستانی به برتری رسیدند تا با یک روز استراحت آماده ادامه مسابقات شوند.
 

بازیکنان تیم ملی گرچه در برخی از مقاطع بازی اشتباهاتی داشتند، اما در مجموع با ارائه یک بازی مسنجم هر سه ست این مسابقه را از آن خود کردند.
 

سروقامتان ایران در این دیدار با ترکیب سیدمحمد موسوی، میثم صالحی، محمد ولی‌زاده، امین اسماعیل‌نژاد، مبین نصری، محمدطاهر وادی و محمدرضا حضرت پور بازی را آغاز کردند.
 

جائه هیو چوی از کره جنوبی و ناکایاما کین از ژاپن قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید