01:40|یکشنبه, تیر 31 ,1403
تاریخ انتشار: 13 تیر 1402 - 11:51
کد خبر: 18361
معاون اول رئیس جمهور:

دولت سیزدهم با تمام توان پیگیر احیای دریاچه ارومیه است

معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت با تشکیل کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه و بررسی اقدامات انجام شده با تمام توان پیگیر احیای این دریاچه است.
دولت سیزدهم با تمام توان پیگیر احیای دریاچه ارومیه است

معاون اول رئیس جمهور در بدو ورود به آذربایجان غربی و در جمع خبرنگاران در فرودگاه ارومیه با تبریک اعیاد قربان و غدیر و ابراز خرسندی از حضور در میان مردم غیور و ولایتمدار این استان، گفت: دولت سیزدهم با تشکیل کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه و بررسی اقدامات انجام شده و اتخاذ تصمیمات مناسب با تمام توان پیگیر احیای این دریاچه است.
 

محمد مخبر افزود: پیگیری نتایج تصمیمات سفر رئیس جمهور به استان و سرعت بخشیدن به اجرای آن‌ها و همچنین افتتاح چندین پروژه عمرانی از جمله اهداف این سفر است.
 

وی همچنین با اشاره به دیگر برنامه‌های این سفر، خاطرنشان کرد: در جلسات با نخبگان و فعالان اقتصادی و مجمع نمایندگان آذربایجان غربی، ضمن بررسی دقیق مشکلات و مسائل استان، درخصوص رفع موانع توسعه و پیشرفت آذربایجان غربی بحث و تصمیم گیری می‌شود.
 

در سفر یک روزه محمد مخبر به آذربایجان غربی که با همراهی وزیر نیرو انجام می‌شود، تصفیه خانه و کریدور پساب بهداشتی و همچنین چند مرکز بهداشت جدید در این استان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
 

همچنین افتتاح پروژه گازرسانی به ۵۰ روستا و ۲۹ واحد صنعتی، افتتاح ۸۰ کلاس درس جدید در مناطق محروم استان و انعقاد تفاهم نامه ساخت ۲۵۰ کلاس درس جدید و طرح‌های معدنی و صنعتی با همکاری و مشارکت استانداری آذربایجان غربی، دستگاه‌های دولتی و وزارتخانه ها، بانک‌های عامل و نهاد‌های عمومی و انقلابی از جمله برنامه‌های سفر معاون اول رئیس جمهور است.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید