01:05|یکشنبه, خرداد 06 ,1403
تاریخ انتشار: 16 بهمن 1401 - 13:09
کد خبر: 18254
رئیس جمهور در خوی:

رفع مشکلات زلزله زدگان خوی وظیفه دولت و مسوولان است

رییس جمهور با اشاره به اینکه برای پیگیری و رفع مشکلات مردم مناطق زلزله زده به خوی سفر کرده است، گفت: رفع مشکلات زلزله زدگان خوی وظیفه دولت و مسوولان است.
رفع مشکلات زلزله زدگان خوی وظیفه دولت و مسوولان است

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، سیدابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جمع مردم زلزله زده ساکن در اردوگاه شهرک ولیعصر خوی افزود: برای رسیدگی به مشکلات مردم منطقه و بررسی حضوری، امروز در جمع مردم این شهرستان حاضر شده‌ام.
 

وی با اشاره به اینکه گزارش‌های مستمر در خصوص وضعیت زلزله زدگان از سوی معاون اول رییس جمهور، وزرای حاضر در منطقه و مسوولان استانی را دریافت کرده‌ام، گفت: احساسم این بود که خودم بیایم و از نزدیک وضعیت و شرایط را ببینم.
 

رییس جمهور اضافه کرد: مشکلات منطقه حتما باید سریع مرتفع شود و باید با همه توان این مشکلات را برطرف کنیم تا مردم اینجا بیشتر از این دچار مشکل نشوند.
 

رئیسی ادامه داد: آنچه که از من بر بیاید، پیگیری می‌کنیم البته مردم منطقه هم با صبوری شایعات را پشت سر بگذارند و به این شایعات که می‌خواهد دل مردم را خالی کند، توجه نکنند.
 

وی اظهار کرد: مردم این منطقه همواره همراه با انقلاب و نظام بوده‌اند و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده‌اند، مردمان با صفا و صمیمی هستند و دولت و مسوولان نیز وظیفه خود می‌دانند که به این مردم کمک و یاری کنند.
 

رییس جمهور از خدمات ارائه شده توسط نهادهای اجرایی، هلال احمر و همه بخش‌ها قدردانی کرد و گفت: امیدواریم آرامش به منطقه برگردد.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید