05:04|دوشنبه, مرداد 01 ,1403
تاریخ انتشار: 27 دی 1401 - 11:03
کد خبر: 18229
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی:

تکمیل و توسعه زیر ساخت های پایانه مرزی سرو در اولویت است

همزمان با بازدید معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از پایانه مرزی سرو،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از دستور کار قرار گرفتن تکمیل و توسعه این پایانه مرزی خبر داد.
تکمیل و توسعه زیر ساخت های پایانه مرزی سرو در اولویت است

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، جلسه بررسی توسعه زیرساخت های پایانه مرزی سرو با حضور معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و سایر مسئولین ذیربط در محل سالن جلسات این پایانه مرزی برگزار شد.
 

پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در حاشیه این جلسه گفت : افزایش محدوده پایانه مرزی سرو و دیوار کشی در آن جزو موارد بررسی شده در این جلسه بود که مقرر شد جلسه و تصمیم گیری نهایی با حضور مقامات استانی و سازمانی به زودی برگزار شود.
 

 وی افزود: در این جلسه همچنین بر لزوم توجه به جذب سرمایه گذار برای ساخت تیرپارک و احداث مجتمع خدماتی و رفاهی با توجه به تردد کامیونها و مسافرین از مسیر توسعه یافته ارومیه - سرو تاکید و مقرر شد اعتبار مورد نیاز برای تکمیل کریدور مسافری پایانه مرزی سرو از طرف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تامین شود.
 

گفتنی است در سفر معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با همراهی وی ضمن دیدار با  فرمانده نیروی انتظامی استان و رئیس پلیس راه کشور بر اقدامات موثر این اداره کل جهت ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان نیز اشاره کرد و افزود : انجام ۴۵۰ کیلومتر عملیات لکه گیری و روکش آسفالت و بالغ بر ۲۵۰۰ کیلومتر خط کشی و نیز رفع اساسی ۴ نقطه حادثه خیز در ماه‌های اخیر به همراه نصب تابلو و علائم و سایر اقدامات مشابه بخشی از عملکرد این اداره کل بوده است.
 

پیمان آرامون همچنین همراه با معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در جلسه ای با حضور مدیران و مسئولان انجمن ها ، موسسات و شرکت‌های حمل و نقل جاده ای کالا و مسافر شرکت و در خصوص مسائل و مشکلات مربوط به این صنف به بحث و گفتگو پرداخت.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید