01:33|یکشنبه, تیر 31 ,1403
تاریخ انتشار: 01 دی 1401 - 13:05
کد خبر: 18189

بارش برف جنوب آذربایجان‌غربی را فرا می‌گیرد

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق الگوهای هواشناختی نخستین برف زمستانی از اواخر وقت روز جمعه /فردا/ مناطقی از جنوب این استان را فرا می‌گیرد.
بارش برف جنوب آذربایجان‌غربی را فرا می‌گیرد

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، مهدی صابری، رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر ورود سامانه بارشی جدیدی به آذربایجان غربی است که فعالیت آن اغلب در مناطق جنوبی استان خواهد بود.

وی اضافه کرد: فعالیت این امواج کم دامنه که به شکل بارش برف پراکنده است در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده نیز پیش بینی می‌شود و سایر نقاط استان آذربایجان غربی در این ایام دارای جوی آرام و پایدار است.

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: مه آلودگی مهمترین پدیده قابل ذکر طی روز جاری در مناطق کوهستانی و مرتفع است که اغلب در شهرهای شمالی آذربایجان غربی گزارش شده و در شهرستان‌ پلدشت افق دید را کاهش داده است.

به گفته صابری، در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان بوکان با کمینه دمای منفی چهار درجه سانتی‌گراد سردترین و شهرستان میاندوآب با بیشینه دمای مثبت ۱۰ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین شهر استان بود.

 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید