20:15|یکشنبه, تیر 24 ,1403
تاریخ انتشار: 12 آذر 1401 - 09:38
کد خبر: 18163

زیر ساخت‌های گردشگری آذربایجان‌غربی؛ صفر !

زیر ساخت های گردشگری آذربایجان غربی به لطف مسئولان متولی سالهات در رتبه صفر قرار گرفته است!
زیر ساخت‌های گردشگری آذربایجان‌غربی؛ صفر !

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، آذربایجان غربی به دلیل دارا بودن از آب و هوای مطلوب، در زمینه های تفریحی و گردشگری سهم بسزایی دارد که سال هاست این سرمایه به لطف عملکرد های ضعیف اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و سایر ارگان های مربوطه مغفول مانده است. 

استفاده از ظرفیت های بی بدیل گردشگری در جای جای این استان پهناور، می‌تواند زمینه شکوفایی و توسعه اقتصادی آذربایجان غربی و جذب تروریست به ویژه ارومیه را فراهم کند اما این خطه سالهاست که از نبود مکان های تفریحی رنج می‌برد. ارومیه جاهای بسیار مناسبی برای ایجاد مکان های گردشگری دارد اما گویا مسئولان تنها به تفرجگاه بند برای تفریح و هوا خوری مردم اکتفا کردند که آن هم این روزها دیگر صفای گردش و تفریح ندارد.

نامناسب بودن مسیر تفرجگاه بند و عدم ساماندهی و نظارت بر جاده تنها بخشی از مشکلات این تفرجگاه به ظاهر تفریحی است که هر هفته شاهد حوادث دلخراش رانندگی در این مکان هستیم. 

به نظر می‌رسد متولیان امر در حوزه گردشگری خیال ایجاد و احداث مکان های تفریحی و گردشگری در این شهر را ندارند چرا که سالهاست گوش و چشم مردم به وعده‌های توخالی و عملکردهای ضعیف عادت کرده است...

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید