13:00|سه شنبه, تیر 05 ,1403
تاریخ انتشار: 18 تیر 1401 - 12:46
کد خبر: 18039
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی خبر داد:

راه‌اندازی مجدد کارخانه آسفالت متروکه شهرستان تکاب، پس از سال‌ها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی از راه اندازی مجدد کارخانه آسفالت متروکه شهرستان تکاب، پس از سال‌ها خبر داد.
راه‌اندازی مجدد کارخانه آسفالت متروکه شهرستان تکاب، پس از سال‌ها

به گزارش پایگاه خبری باریش نیوز، پیمان آرامون، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی در جلسه بررسی نیازهای اجرایی و فنی راههای اصلی و روستایی شهرستان های تکاب و شاهین دژ با حضور فرمانداران و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احصاء نیازمندی های قیرپروژه های فعال شهرستان تکاب اظهار کرد: در بخش راههای روستایی شهرستان شاهین دژ برای ۶ پروژه فعال یک هزار تن و شهرستان تکاب ۵۰۰ تن قیر برای ۵ پروژه مورد نیاز است.

وی اضافه کرد: در حوزه روکش آسفالت نیز برای راههای شهرستان تکاب نیازمند ۸۶۰ تن و شهرستان شاهین دژ نیازمند یک هزار تن قیر هستیم که با تامین آن پروژه های در مرحله آسفالت با سرعت به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول با تاکید بر ضرورت توجه به دغدغه مردم منطقه جهت بهره مندی از راه مناسب اضافه کرد: در بازدید صورت گرفته از محور تکاب-دندی-تخت سلیمان با معرفی کارخانه آسفالت متروکه از سال های قبل، نسبت به ارائه طرح توجیهی در راستای دریافت اعتبارات مناسب جهت فعالسازی این کارخانه و کسب دستور مساعد ریاست محترم سازمان در این ارتباط  اقدام شد که گشایش بزرگی در راستای بهسازی و توسعه راههای شهرستان های تکاب و  شاهین دژ خواهد بود.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید