23:58|شنبه, خرداد 05 ,1403
تاریخ انتشار: 12 تیر 1401 - 13:43
کد خبر: 18021
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی اعلام کرد:

اجرای طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی در آذربایجان‌غربی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی اعلام کرد همزمان با سراسر کشور طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.
اجرای طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی در آذربایجان‌غربی

به گزارش پایگاه خبری باریش نیوز به نقل از روابط عمومی این سازمان، پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی با هدف رعایت حقوق مسافران و نظارت بر زمان دقیق حرکت ناوگان اتوبوسرانی همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود.

 وی اظهار داشت: این طرح از ۱۲ تیرماه تا ۲۱ تیرماه در تمام پایانه های مسافری استان اجرا خواهد شد.

آرامون با اشاره به اینکه این طرح با استفاده از ظرفیت تشکل‌های صنفی و تیم‌های نظارتی اجرا می‌شود گفت: کنترل در مقصد ناوگان ورودی به استان و مستندسازی تخلفات تاخیرات غیرمعمول حین سفر و ارجاع با قید فوریت آن به استان مبدا حرکت، استفاده از سامانه «پلاک‌خوان» و «سپهتن» برای تعیین زمان سفر ناوگان از مبدا تا مقصد و ثبت زمان تاخیر بیش از حد مجاز، مستندسازی و برخورد با تخلفات از محورهای اجرای این طرح است.

این مقام مسئول تصریح کرد : خوشبختانه در استان آذربایجان غربی به ندرت شکایات ناشی از تاخیر در زمان حرکت ناوگان اتوبوسی بین شهری دیده می‌شود اما از مسافرین درخواست می گردد در طول مسافرت، شکایات خود مبنی بر تاخیر در مبدا و حین سفر با ناوگان اتوبوسی را به سامانه ارتباطی ۱۴۱ و سامانه پیامک ۲۰۰۰۱۴۱ گزارش کنند.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید