20:33|یکشنبه, تیر 24 ,1403
تاریخ انتشار: 16 خرداد 1401 - 10:48
کد خبر: 17940
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی:

رونق اقتصاد و اشتغال منطقه با اتمام پروژه‌های طرح جامع پایانه مرزی رازی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی در سفر یک روزه به شهرستان خوی و بازدید میدانی از پایانه مرزی رازی گفت: با اتمام پروژه‌های طرح جامع پایانه مرزی رازی اقتصاد و اشتغال منطقه رونق چشمگیری خواهد داشت.
رونق اقتصاد و اشتغال منطقه با اتمام پروژه‌های طرح جامع پایانه مرزی رازی

به گزارش پایگاه خبری باریش نیوز به نقل از روابط عمومی این سازمان، پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در سفر یک روزه به شهرستان خوی ابتدا در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در مسجد جامع بخش قطور شرکت و سپس بصورت میدانی از پروژه های احداث طرح جامع پایانه مرزی رازی و برخی از پروژه های بهسازی و آسفالت راههای روستایی بازدید کرد.

وی ضمن بازدید از پروژه های محوطه سازی، احداث سردرب و ساختمان های سالن تجاری و مسافری پایانه مرزی رازی شهرستان خوی ضمن استماع آخرین گزارش کار پروژه های متعدد این پایانه مرزی دستورات لازم را جهت تسریع در اتمام این پروژه ها صادر و اظهار کرد : با اتمام طرح های مختلف عمرانی در این پایانه مرزی اقتصاد و اشتغال این منطقه رونق چشمگیری خواهد داشت و مسافرین با امنیت و آرامش و استانداردهای لازم تردد خواهند کرد.

 آرامون ادامه داد : پایانه مرزی رازی یکی از شکیل ترین پایانه های مرزی استان و کشور خواهد بود که با افتتاح آن در آینده ای نزدیک به دلیل مجاورت این منطقه با استان وان کشور ترکیه مورد توجه و انتخاب نخست مسافرین و تجار هر دو کشور قرار خواهد گرفت.

 وی با اشاره به اینکه توسعه حمل و نقل تاثیر بسزایی در توسعه زیرساخت های منطقه دارد، افزود : با اتمام پروژه طرح جامع پایانه مرزی رازی و به تبع آن اتمام پروژه تعریض و بهسازی راه دسترسی به این پایانه مرزی شاهد پیشرفت پارامترهای توسعه اقتصادی ، تجاری ، گردشگری و کشاورزی استان خواهیم بود.

بازدید از پروژه های بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی محور روستایی بلجوک به طول ۵ کیلومتر و نیز محور روستایی حبش - نجیب آباد بطول ۵ کیلومتر در محور خوی - قطور از دیگر برنامه های سفر یک روزه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی به شهرستان خوی بود که ضمن دریافت گزارش پیشرفت این پروژه های روستایی بر تسریع و اتمام آنها تاکید کرد. 

این مقام مسئول در پایان این سفر یک روزه با حضور در جمع پرسنل و راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خوی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها در حوزه های مختلف اداری ، حقوق و مزایا ، و رفاهی قرار گرفت و  دستورات لازم جهت حل مشکلات را صادر کردند.

 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید