02:21|یکشنبه, تیر 24 ,1403
تاریخ انتشار: 16 خرداد 1401 - 10:35
کد خبر: 17939

درخواست مرخصی تاکسیرانان غیرحضوری و آنلاین شد

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه از راه‌اندازی سامانه آنلاین صدور مرخصی تاکسیرانان خبر داد.
درخواست مرخصی تاکسیرانان غیرحضوری و آنلاین شد

به گزارش پایگاه خبری باریش نیوز به نقل از ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، ناصر سعیدآبادی در توضیح این سامانه گفت: در راستای رفاه حال تاکسیرانان عزیز و خدمات‌دهی سریع، قابل دسترس و غیرحضوری، با تلاش های کارشناسان IT سازمان و مسئولین اداره نظارت بر تاکسیرانی، این سامانه از هشتم خرداد راه اندازی شده و در دسترس افراد تحت پوشش قرار گرفته است.
 

وی اضافه کرد: از این پس تاکسیداران محترم برای اخذ مرخصی خروج از شهر نیاز به مراجعه حضوری به اداره تاکسیرانی و یا باجه های ثابت نخواهند داشت و در هر لحظه از شبانه روز می‌توانند با مراجعه به این سامانه از خدمات غیرحضوری ارائه شده بهره‌مند شوند.
 

سعید آبادی اظهار داشت: با راه‌اندازی این سامانه یکی از دغدغه‌ها و مشکلات اساسی تاکسیداران عزیز که عدم امکان اخذ مرخصی در خارج از ساعات اداری و یا لزوم مراجعه حضوری به باجه‌های ثابت تعبیه شده در تاکسیرانی بود، مرتفع گردیده است.
 

وی گفت: تاکسیرانان برای دریافت مرخصی استحقاقی می بایست به سامانه etaxi.urmia.ir مراجعه و با وارد کردن اطلاعات درخواستی نسبت به اخذ مرخصی اقدام نمایند.

وی با بیان این مطلب که در سامانه مذکور کدملی تاکسیدار بعنوان نام کاربری و رمز عبور نیز شماره تلفن همراه تاکسیدار که قبلاً هنگام اخذ پروانه تاکسیرانی در سیستم تاکسیرانی ثبت است، تعریف گردیده و از تاکسیرانان درخواست کرد در صورت مغایرت شماره همراهشان با شماره ثبت شده، به اداره تاکسیرانی مراجعه و نسبت به بروزرسانی آن اقدام کنند تا در روند صدور برگ مرخصی مشکلی پیش نیاید.

سعیدآبادی ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک سایر خدمات از قبیل تمدید یا صدور پروانه‌ها و خدمات مرتبط قابل ارائه تاکسیرانی نیز عملیاتی شود.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید