08:37|جمعه, خرداد 25 ,1403
تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1401 - 13:57
کد خبر: 17897
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه در گفت و گو با باریش :

درخواست جهت سمپاشی درختان مقابل منازل از طریق سامانه ۱۳۷

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه گفت: درختان مقابل منازل جهت مقابله با آفات و بیماری های گیاهی با درخواست شهروندان از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری ارومیه، سمپاشی می شود.
درخواست جهت سمپاشی درختان مقابل منازل از طریق سامانه ۱۳۷

علی شایگان ، رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری در گفت و گو با سرویس اجتماعی باریش نیوز گفت: در راستای سیاست های کلی مدیریت شهری، عملیات سمپاشی درختان فضای سبز، بوستان های شهری، خیابان های اصلی و فرعی، درختان مقابل منازل در کوچه ها با هدف دفع آفات و مبارزه با بیماری های گیاهی به صورت شبانه روزی توسط اکیب های سمپاشی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه انجام می شود.

به گفته وی عملیات سمپاشی با هدف جلوگیری از طغیان شته ها، کرم های برگ خوار ، کنترل آفات گیاهی و سلامت و شادابی درختان و محافظت از محیط زیست، درختان در مناطق ۵ گانه شهری با رعایت کامل اصول فنی و نظارت کارشناسان سازمان در حال اجرا است.
 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ارومیه در ادامه خاطر نشان کرد: شهروندان محترم می توانند درخواست های خود جهت سمپاشی درختان مقابل منازل را از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری ارومیه طرح و پیگیری کنند.
 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید