20:36|یکشنبه, اردیبهشت 30 ,1403
تاریخ انتشار: 05 آبان 1400 - 18:20
کد خبر: 17125
وزیر نفت اظهار کرد:

امکان استفاده از کارت سوخت در ۳۰۰ جایگاه

وزیر نفت گفت: تا کنون در ۳۰۰ جایگاه امکان استفاده از کارت سوخت و سهمیه بنزین فراهم شده است.
امکان استفاده از کارت سوخت در ۳۰۰ جایگاه

 
پایگاه خبری باریش نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما آقای جواد اوجی در کنفرانس خبری درباره آخرین اخبار مربوط به راه اندازی مجدد جایگاه‌های سوخت افزود: هم اکنون بیش از ۳ هزار جایگاه در سراسر کشور فعال هستند و به صورت دستی تامین سوخت می‌کنند.
وزیر نفت با تشکر و عذرخواهی از مردم درباره معطلی ۲۴ ساعت گذشته در برخی جایگاه‌های سوخت گفت: این قول را می‌دهیم بزودی جایگاه‌های سوخت را به حالت عادی برگردانیم.
 
اوجی به جلسه امروز هیئت دولت نیز اشاره کرد و گفت: من حامل تشکر رئیس جمهور از مردم در رابطه با صبر و اعتماد به خادمان خود در دولت هستم؛ آقای رئیسی در این جلسه تاکید کردند که بزرگترین سرمایه ما اعتماد مردم است و تلاش می‌کنیم قدردان، این اعتماد باشیم ایشان همچنین از کارکنان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نیز تشکر کردند.
 
وی در ادامه با اشاره به فراخوان متخصصان شرکت‌های فرآورده‌های نفتی، گازی، پخش و همچنین صنایع پتروشمی افزود: در تلاشیم از همکارانی که در زمینه آی تی در این شرکت‌ها فعالیت دارند برای برطرف شدن هر چه زودتر مشکل جایگاه ها، استفاده کنیم.
 
وی با تشکر از صدا وسیما که از دقایق اولیه با پوشش اخبار قطع سوخت رسانی در جایگاه‌ها گفت: از اصحاب رسانه نیز که در اطلاع رسانی، کمک شایانی به ما کردند تشکر می‌کنیم و به یاری خدا تلاش ما بر آن است که جایگاه‌ها به عرصه سوخت رسانی با استفاده از کارت سوخت، برگردد.
 
اوجی با اشاره به اینکه تا کنون ۳۰۰ جایگاه در سراسر کشور در سوخت رسانی باکارت هوشمند فعال هستند ادامه داد: سهمیه کارت سوخت همچنان باقی است و هیچ مشکلی در جابجایی آن ایجاد نمی‌شود و به محض فعال شدن سیستم هوشمند در جایگاه ها، سوخت رسانی با کارت هوشمند نیز فعال خواهد شد.
 
وی به شایعاتی مبنی بر گرانی بنزین هم اشاره کرد و گفت: از مردم خواهش می‌کنم به شایعات توجه نکنند.
 
وزیر نفت تاکید کرد: ذخایر بنزین، نفت و گاز خوبی داریم و از هفته‌های آینده صادرات این ذخایر نیز آغاز خواهد شد.


 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید