20:17|جمعه, بهمن 08 ,1400
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1400 - 11:17
کد خبر: 16083
با تشدید شیوع کرونا:

اجرای محدودیت‌های جدید ترافیکی در آذربایجان‌غربی

رئیس پلیس راهور آذربایجان غربی از اجرای محدودیت ترافیکی کرونایی با توجه به وضعیت جدید شیوع بیماری ناشی از کرونا در معابر داخلی استان خبر داد.
اجرای محدودیت‌های جدید ترافیکی در آذربایجان‌غربی

سرهنگ عباس فرمانی رئیس پلیس راهور آذربایجان غربی گفت: با توجه به اوج گیری تعداد مبتلایان به ویروس کرونا،  ورود و تردد خودرو‌های با پلاک غیربومی و نیز خروج پلاک‌های بومی  در وضعیت قرمز ممنوع بوده و مبلغ ده میلیون ریال برای رانندگان خاطی اعمال قانون خواهد شد و همچنین ورورد و تردد خودرو‌های با پلاک غیربومی و نیز خروج پلاک‌های بومی در وضعیت نارنجی ممنوع بوده و مبلغ پنج میلیون ریال برای رانندگان متخلف  اعمال قانون خواهد شد.

سرهنگ فرمانی افزود: تردد کلیه خودرو‌ها از ساعت ۲۲ الی ۳ در کلیه شهر‌ها با وضعیت‌های (قرمز، نارنجی، زرد، آبی) ممنوع بوده و رانندگان متخلف به علت تردد غیر ضرور در ساعات محدودیت ترافیکی به مبلغ  دو میلیون ریال اعمال قانون خواهند شد.

رئیس پلیس راهور استان اظهارامیدواری کرد : با همکاری مردم و عمل به دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، کاهش تردد‌های غیر ضرور شاهد کاهش روند بیماری کرونا و شکستن زنجیره شیوع و انتقال آن باشیم.

 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید