15:17|چهارشنبه, دی 29 ,1400
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1400 - 12:25
کد خبر: 16045
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی اعلام کرد:

کاهش 4 درصدی میزان تردد ورودی و خروجی استان نسبت به سال گذشته

در بازه زمانی ۲۵ اسفند سال ۱۳۹۹ تا ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۰ شاهد کاهش نزدیک به ۴ درصدی تردد های ورودی و خروجی به استان نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل بوده ایم.
کاهش 4 درصدی میزان تردد ورودی و خروجی استان نسبت به سال گذشته


ارسلان شکری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام  این خبرگفت : در بازه زمانی ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته شاهد کاهش نزدیک به ۷ درصدی میزان تردد در محورهای ورودی و ۶۶ درصدی میزان تردد در محورهای خروجی استان بودیم.

شکری گفت : میزان کل تردد وسایل نقلیه در استان در مدت زمان ذکر شده افزون بر ۷ میلیون و پانصد و پنجاه هزار تردد بوده که این مقدار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل بالغ بر ۷ درصد کاهش را نشان می دهد.

وی اظهار داشت : علی رغم کاهش افزون بر ۸ درصدی تردد خودروهای سنگین و نیز کاهش نزدیک به ۷ درصدی خودروهای سواری وانت در محورهای مواصلاتی استان در بازه زمانی ۲۵ اسفند سال ۱۳۹۹ تا ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۰ نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل ، در این مدت میزان تردد ناوگان اتوبوسی نزدیک به ۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

دبیر کمیسیون ایمنی حمل و نقل استان آذربایجان غربی در پایان با اعلام اینکه طبق آمارها در مدت زمان ذکر شده پر تردد ترین محورهای استان میاندوآب - ملکان و بالعکس،  بوکان - سقز و بالعکس و سلماس -  تسوج و بالعکس بوده اذعان داشت در این مدت کمترین تردد ها هم متعلق به سه راهی ائواوغلی- مرز جلفا و بالعکس ، پلدشت - جلفا و بالعکس و سردشت - بانه و بالعکس بوده است.

 
 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید