21:48|سه شنبه, مهر 27 ,1400
تاریخ انتشار: 15 فروردین 1400 - 11:29
کد خبر: 16026
رئیس اتاق اصناف ارومیه در گفت‌وگو با باریش:

تعطیلی اصناف تا زمان خروج ارومیه از وضعیت قرمز ادامه دارد

تعطیلی اصناف براساس رنگ‌بندی شهرها اعمال شده است بنابراین با توجه به اینکه ارومیه در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته است، تا زمان خروج از این وضعیت فعالیت اصناف در این شهر تعطیل می‌باشد.
تعطیلی اصناف تا زمان خروج ارومیه از وضعیت قرمز ادامه دارد

اصغر طاهری پور، رئیس اتاق اصناف ارومیه در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش‌نیوز، در مورد تعطیلی برخی از اصناف در ارومیه اظهار کرد: بنابر اعلام وزارت بهداشت و به دنبال سفرها و دورهمی‌های نوروزی، همچنین عادی‌انگاری شرایط و کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آمارهای رسمی افزایش مبتلایان به بیماری کرونا و پیشروی وضعیت شهرستان‌های کشور به سمت رنگ‌های نارنجی و قرمز را نشان می‌دهد.

وی گفت: با توجه به اینکه ارومیه در چند روز اخیر در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت، ابلاغیه‌ای از سوی ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی برخی از اصناف در این شهر صادر شد.

وی افزود: بر همین اساس جلسه‌ای در فرمانداری ارومیه تشکیل و مقرر شد که از سوی اصناف پیامک اطلاعیه تعطیلی برای اصناف ارسال شود.

طاهری پور عنوان کرد: در حال حاضر برخی از اصناف اعمال این تعطیلی‌ها را رعایت کردند و برخی دیگر رعایت نمی‌کنند همچنین 25 اکیپ بازرسی در حال نظارت هستند.

وی گفت: متاسفانه شیوع بیماری کرونا در یک سال اخیر اصناف را با مشکلات بسیار زیاد اقتصادی همراه کرده است و این قشر در شرایط بسیار سختی به سر می‌برند.

رئیس اتاق اصناف ارومیه  با اشاره به اینکه این مجموعه موظف به اجرای دستورالعمل صادره از سوی ستاد مبارزه با کرونا است، تصریح کرد: تعطیلی اصناف براساس رنگ‌بندی شهرها اعمال شده است بنابراین با توجه به اینکه ارومیه در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته است، تا زمان خروج از این وضعیت فعالیت اصناف در این شهر تعطیل می‌باشد.

   


 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید