13:29|چهارشنبه, دی 29 ,1400
تاریخ انتشار: 07 فروردین 1400 - 12:19
کد خبر: 15992
به مناسبت "ساعت زمین":

یک ساعت استفاده از چراغ‌ها و برق کمتر هدیه همگانی به زمین/ همراهی شرکت توزیع نیروی برق آذربایحان غربی با این اقدام جهانی

همزمان با رویداد "ساعت زمین"، شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ضمن همراهی با این اقدام جهانی از عموم مردم استان خواست تا با خاموش کردن لامپ‌ها و وسایل برقی غیرضروری در این ساعت، در این رویداد بین‌المللی شرکت کنند.  
یک ساعت استفاده از چراغ‌ها و برق کمتر هدیه همگانی به زمین/ همراهی شرکت توزیع نیروی برق آذربایحان غربی با این اقدام جهانی

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، همزمان با رویداد "ساعت زمین"، شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ضمن همراهی با این اقدام جهانی از عموم مردم استان خواست تا با خاموش کردن لامپ‌ها و وسایل برقی غیرضروری در این ساعت، در این رویداد بین‌المللی شرکت کنند.  

به منظور همراهی با این حرکت جهانی به مناسبت رویداد جهانی 'ساعت زمین' برق نمای ساختمان های اداری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به مدت یک ساعت خاموش می‌شود. 

شنبه مورخ ۷ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ از ساعت ۲۰.۳۰ دقیقه تا ۲۱.۳۰ دقیقه، به مدت یک ساعت، به صورت سراسری با انتخاب خاموشی آگاهانه پیام حفاظت از زمین برای همه مردم گوشزد می‌شود.

شایان توجه است طرح ساعت زمین به عنوان یک ایده نمادین جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی و به تبع آن کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای در آخرین شنبه ماه مارس هر سال برگزار می‌شود که شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی امسال نیز طبق روال گذشته با این حرکت همراهی می‌کند.

لازم بذکر است مردم استان نیز با خاموش کردن لامپ‌ها و وسایل برقی غیرضروری در این ساعت می‌توانند در این طرح جهانی مشارکت کنند


 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید