21:44|سه شنبه, آذر 09 ,1400
تاریخ انتشار: 19 اسفند 1399 - 11:07
کد خبر: 15923
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی اعلام کرد:

توزیع ۹۱ درصدی سهمیه لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی استان

91 درصدسهمیه لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی آذربایجان غربی ما بین متقاضیان دریافت لاستیک توزیع شده است.
توزیع ۹۱ درصدی سهمیه لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی استان

ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : بالغ بر ۹۱ درصدی سهمیه لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی استان که از طریق ثبت در سامانه در اختیار حوزه های توزیع قرار گرفته بود مابین متقاضیان دریافت لاستیک توزیع شده است.

وی اظهار داشت: تا کنون نزدیک به ۷۷ هزار و پانصد انواع مختلف حلقه لاستیک در سامانه در اختیار حوزه های توزیع استان قرار گرفته که از این مقدار بالغ بر ۷۰ هزار و پانصد حلقه لاستیک و در واقع افزون بر ۹۱ درصد سهمیه بین متقاضیان توزیع شده است.

شکری درصد لاستیک های توزیع شده را با توجه به سایز آنها متفاوت دانست و افزود: ۹۶ درصد لاستیک های کوچک بعنوان پرتقاضا ترین لاستیک ها بین متقاضیان توزیع شده و میزان توزیع لاستیک های سایز ۳۱۵ و سایز ۳۸۵ نیز به ترتیب نزدیک به ۹۱ درصد و بالغ بر ۸۹ درصد بوده است.

وی در پایان، در مورد تعداد تقریبی لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل جاده ای استان اظهار کرد : طبق بررسی های انجام شده سالیانه نزدیک به ۸۰ هزار انواع مختلف سایز های لاستیک در استان مورد نیاز است که این مقدار به  تفکیک سایز مورد نیاز سالانه شامل بالغ بر ۲۳ هزار حلقه سایز ۳۱۵ ، نزدیک به ۲۱ هزار حلقه سایز ۳۸۵ و بالغ بر ۱۰ هزار حلقه سایز های کوچک است. 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید