21:35|پنجشنبه, خرداد 27 ,1400
تاریخ انتشار: 25 بهمن 1399 - 11:21
کد خبر: 15782

مهارآتش سوزی در بزرگترین بازارچه مهاباد/۴۰ مغازه در آتش سوختند

بزرگترین بازارچه کالا‌های خارجی مهاباد ساعت ۱۲ جمعه شب دچار آتش سوزی شد و ماموران ایستگاه‌های آتش نشانی با جضور به موقع در محل حادثه ، موفق به مهار آتش سوزی شدند.
مهارآتش سوزی در بزرگترین بازارچه مهاباد/۴۰ مغازه در آتش سوختند

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، آتش سوزی در راسته قدیم بازارچه معروف به “اصغری” روی داد و ماموران ایستگاه‌های آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

فرماندار مهاباد نیز از مهار شدن آتش سوزی در بازارچه مهاباد خبر داد و گفت: آتش سوزی بازارچه اصغری مهاباد شب گذشته در ساعت ۱۲شب رخ داد و به علت اینکه این بازار" بازارچه پوشاک" بود آتش سوزی سریع گسترش پیدا کرد.

عارف خضرلو افزود: بعد از شروع آتش سوزی و تماس شاهدین عینی با آتش نشانی، همکاران بعد از چهار دقیقه در محل حاضر و اقدام به مهار آتش کردند.

فرماندار مهاباد ادامه داد: برای مهار هر چه سریعتر آتش، همکاران آتش نشانی از تمام امکانات و توان خود استفاده کرده و نیز نیروهای کمکی از شهر نقده برای مهار آتش در محل حاضر شدند.

وی خاطرنشان کرد: در این آتش سوزی تعداد ۳۰ تا ۴۰ مغازه دچار آسیب شدند و علت و میزان خسارت حادثه در دست بررسی است.

خضرلو یاد آورشد: خوشبختانه در این حادثه خسارت جانی نداشتیم و تعداد سه نفر که یکی از آن‌ها جزو همکاران آتش نشانی بود دچار دود گرفتگی و آسیب جزئی شده بودند.

این مقام مسوول یادآور شد: علاوه بر این، آتش سوزی جزئی در پارک مهاباد طی شب گذشته اتفاق افتاد که توسط نیروهای آتش نشانی مهار شد و مشکلی خاصی در این خصوص به وجود نیامده است.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید