13:13|دوشنبه, مهر 26 ,1400
تاریخ انتشار: 09 بهمن 1399 - 11:50
کد خبر: 15699
یادداشت:

اینترنت در آذربایجان غربی به کما رفت!

کاربران اینترنت شرکت مخابرات استان آذربایجان غربی، در روزهای اخیر شاهد کاهش شديد سرعت اینترنت و همچنین در برخي از نقاط با قطعی مكرر اینترنت در ساعات مختلف شبانه روز بوده و این موضوع اكثر كاربرانی که از اينترنت به اصطلاح پرسرعت این شرکت استفاده می کنند را كلافه كرده و این وضعیت كه موجب نارضایتی کاربران و استفاده کننده از خدمات اینترنتی شده است.
اینترنت در آذربایجان غربی به کما رفت!

سرویس اجتماعی باریش نیوز، اینترنت امروزه به یک جزء جدانشدنی زندگی تبدیل شده است، چراکه زندگی روزمره و کار بسیاری از افراد جامعه به اینترنت گره خورده است و جزو لاینفک زندگی کنونی است.

 در حالی که طی روزهای اخیر سرعت کند اینترنت به یکی از دغدغه‌های اصلی مردم آذربایجان غربی تبدیل شده ،در این میان  عدم پاسخگویی مناسب از سوی متولیان امر نیز موجب سردرگمی رسانه‌ها و همچنین مشترکین اینترنت خانگی و همراه شده است.


امروزه دامنه استفاده از این فناوری به عنوان برترین راه ارتباطی درفعالیت های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و …. در سطح جوامع فراگیر شده و عموم مردم به استفاده از آن روی آورده اند و کمترکار شخصی و اداری یافت میشود که نیاز به شبکه های ارتباطی نداشته باشد.

استان آذربایجان غربی در زمینه اینترنت، تلفن ثابت، همراه اول و ایرانسل، زیر ساخت های مخابرات، عدم آنتن دهی تلفن همراه در برخی روستاها و راه‌های مواصلاتی و برخی مسائل دیگر در این زمینه دچار مشکلات عدیده‌ای است که نیازمند توجهات ویژه مسئولان است.

متاسفانه اقدام مسؤولان مبنی بر الکترونیکی شدن خدمات همخوانی ندارد، و لازم و ضروری است به جای شعار در وهله اول باید زیرساخت‌های مناسب را فراهم کنند. چراکه بسیاری از کاربران از وضعیت موجود گلایه‌مند هستند و این اقدام مسؤولان را نوعی بی‌احترامی به وقت و زمان آن‌ها می دانند.

در پایان اینکه، بايد توجه داشت كه استفاده از اينترنت امروز يكي از اجزاي زندگي مردم است و عدم وجود و مشكل در اين شبكه بسياري از امورات زندگي مردم را با مشكل مواجه مي كند كه اين موضوع نيازمند حمايت و دقت نظر بيشتر مسئولين است.

 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید