08:15|پنجشنبه, مهر 29 ,1400
تاریخ انتشار: 01 بهمن 1399 - 09:56
کد خبر: 15646
با بازگشایی مدارس از اول بهمن ماه:

حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است

وزیر آموزش و پرورش گفت: از امروز اول بهمن، مدارس مناطقی که براساس معیار ستاد ملی مبارزه کرونا، زرد و آبی محسوب می شوند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بازگشایی می‌شود.
حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است

به گزارش سرویس اجتماعی باریش‌نیوز، حاجی‌ میرزایی ، وزیر آموزش و پرورش در مورد بازگشایی مدارس از اول بهمن ماه اظهار کرد: با توجه به اینکه نگران بچه‌های پایه اول و دوم ابتدایی بودیم و فکر می‌کردیم از طریق آموزش مجازی نمی‌توانیم مطمئن شویم که آموزش لازم را دیدند و همچنین از سوی برخی خانواده‌ها هم تحت سوال و فشار بودیم که بالاخره این بچه‌ها اینگونه یاد نمی‌گیرند و باید برایشان فکری کنید، به ستاد ملی کرونا پیشنهاد دادیم که دانش‌آموزان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به مدرسه بیایند.

وی افزود: همچنین عنوان شد، دانش‌آموزان مدارس زیر ۵۰ نفر و هنرجویان هنرستان‌ها برای دروس عملی و کارگاهی اجازه داشته  که با رعایت پروتکل‌ها در مدرسه حضور پیدا کنند.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: مسئولان وزارت بهداشت نگرانی‌هایی را ابراز کردند که ممکن است خانواده‌ها به خاطر شیوع بیماری نگران باشند و درخواستشان این بود که این موضوع به صورت اختیاری باشد و خانواده‌ها مختار باشند تا از این امکان استفاده کنند.
 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید