15:44|سه شنبه, آبان 04 ,1400
تاریخ انتشار: 27 دی 1399 - 11:26
کد خبر: 15627
از سال گذشته؛

بازسازی ایستگاه‌های اتوبوس در ارومیه

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: از سال گذشته تاکنون تمامی ایستگاه‌‌های اتوبوس در مسیرهای اصلی سطح شهر ارومیه بازسازی شده‌اند.
بازسازی ایستگاه‌های اتوبوس در ارومیه

مهدی مژدهی‌فر، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه  درگفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش‌نیوز، ازساماندهی ایستگاه‌های اتوبوس در سطح شهر ارومیه خبر داد و اظهار کرد: سال گذشته تمامی ایستگاه‌های اتوبوس شهری در سطح شهر ارومیه، در جهت ایده‌ال سازی به صورت یکنواخت رنگ آمیزی شد.

وی افزود: از ابتدای سال 99 تمامی ایستگاه‌های اتوبوس مسیرهای اصلی از جمله عطایی، امام، امینی و کاشانی بازسازی شده و صندلی‌های آنان تعویض شده‌اند.

رئیس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه در ادامه با اشاره به الکترونیکی کردن کرایه‌های تاکسی‌های سطح شهری، عنوان کرد: در این مورد تمامی مراحل مقدماتی به اتمام رسیده است و این طرح مورد تایید سازمان فناوری بوده است. با تحویل نمونه کارها و سیستم‌هایی که در اختیار روسای سازمان فناوری، سرمایه‌گذاری و سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه قرار گرفت، از سوی ارگان‌های نام برده شده مورد تایید قرار گرفت و با تامین منابع مالی از سوی سازمان سرمایه گذاری، مراحل اجرایی آن شروع می‌شود.
 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

نظرت کاربران

بکشلو چای
1399/10/27 - 16:11

چه خوب می شد جاده دریا به مسکن مهر خط بی آر تی کشیده می شد