09:36|پنجشنبه, مهر 29 ,1400
تاریخ انتشار: 11 دی 1399 - 11:22
کد خبر: 15535
‍ با حضور وزیر نیرو صورت گرفت؛

قدردانی از دست اندرکاران پویش هر هفته الف-ب ایران

در مراسمی با حضور وزیر نیرو، از دست اندرکاران پویش هر هفته الفبایران تجلیل و از کتاب دلگرمی ها و همراهی ها رونمایی شد.
قدردانی از دست اندرکاران پویش هر هفته الف-ب ایران

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، صبح امروز و در ارتباط مجازی و بصورت وبینار، با حضور مدیران و مسئولان صنعت آب و برق سراسر  کشور، از دست اندرکاران پویش هر هفته الفبایران تجلیل و از کتاب دلگرمی ها و همراهی ها رونمایی شد.
این کتاب با مشارکت ۱۳ استان کشور تالیف شده است که در این مراسم از استانداران این استانها نیز تجلیل شد.

رضا اردکانیان وزیر نیرو، در این مراسم با بیان اینکه دوران حاضر یکی از دوره های طلایی و روشن صنعت آب و برق کشور به شمار می رود افزود: در دولت دوازدهم کار را در شرایطی آغاز کردیم که به روایت آمارها، کشور در سال آبی ۹۷_۹۶ در ۵۲ سال اخیر در خشک ترین سال آبی خود بود.

وی با اعلام  اینکه امروزه تغییر اقلیم از نظریه خارج شده و به عنوان یک پدیده مشخص مورد تحلیل قرار می گیرد اضافه کرد: به مددالهی و با همکاری و همراهی خانواده بزرگ صنعت آب و برق با آثار و حوادث تَرسالی و خشکسالی در کشور مقابله و مدیریت کردیم.

اردکانیان اظهار داشت: پویش "الف ب ایران " یک مسئولیت و ماموریت مشترک برای همه دلبستگان به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هست و وزارت نیرو به عنوان یک هماهنگ کننده و سخنگو برای اینگونه اراده ها، استوار  بوده و هست.

وزیر نیرو تصریح کرد: در قالب این پویش ۲۵۰ پروژه بزرگ به انضمام طرح های افتتاحی امروز ۱۷۶ پروژه  ساخت و سازی و ساز و کاری با سرمایه گذاری بیش از ۵۱ هزار میلیارد تومان به افتتاح رسیده و این مسیر تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

خاطر نشان می سازد؛ همزمان بامراسم تجلیل از دست اندر کاران برگزاری پویش هر هفته الف ب ایران، در آذربایجان غربی نیز به نیابت از وزیر نیرو، آیدین رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، از علیرضا رضوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی که از عوامل پویش هر هفته  الف ب ایران است، با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آورد.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید