15:35|جمعه, شهریور 26 ,1400
تاریخ انتشار: 07 دی 1399 - 11:35
کد خبر: 15504
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه خبرداد:

توزیع ۱۳۲ میلیون لیتر سوخت زمستانی در آذربایجان‌غربی

از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۱۳۲ میلیون لیتر سوخت زمستانی در بین ۱۰۵ هزار خانوار توزیع شده است.
توزیع ۱۳۲ میلیون لیتر سوخت زمستانی در آذربایجان‌غربی

احمد مجرد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به سوخت رسانی مستمر به نقاط مختلف منطقه ارومیه اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی و آمادگی قبلی و در پی بروز سرما و بارش برف و یخبندان در استان آذربایجان‌غربی، نظارت بر نحوه انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی و همچنین تامین، ذخیره سازی و توزیع سوخت فروشندگی‌ها به ویژه در روستا‌های سخت گذر به طور مطلوب در حال اجراست.

او با اشاره به بارش برف از هفته گذشته و مستمر در همه نقاط استان گفت: این شرکت آمادگی کامل تامین سوخت در شرایط بحرانی را دارد و برف و یخبندان هم نمی‌تواند در سوخت رسانی به مناطق صعب العبور وقفه ایجاد کند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه تصریح کرد: روزانه بالغ بر ۶ میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در منطقه ارومیه توزیع می‌شود و در حال حاضر تمام ظرفیت ناوگان حمل و نقل زمینی منطقه مازاد بر خط لوله نفت کار جابجایی و توزیع سوخت را انجام می‌دهند.

مجرد ضمن تقدیر از تلاش‌های کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به ویژه کارکنان عملیاتی انبار‌های نفت منطقه افزود: این شرکت تلاش می‌کند تا با خدمت‌رسانی مناسب و به موقع به مردم، تامین سوخت مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراهم کند و همه تمهیدات لازم برای تامین سوخت مناطق مختلف استان اندیشیده شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: عملیات سوخت‌رسانی به همه روستا‌های صعب‌العبور در نیمه اول سال انجام شده و سوخت‌رسانی به روستا‌های سخت گذر با قوت تمام ادامه دارد و سهمیه زمستان خانوار‌های مصرف کننده نفت سفید در کارت بانکی سرپرست خانوار‌ها واریز شده و تا ۲۵ اسفند سال‌جاری اعتبار دارند.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید