18:17|شنبه, اردیبهشت 25 ,1400
تاریخ انتشار: 19 آذر 1399 - 10:38
کد خبر: 15389
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی خبر داد:

رفع ۱۲ هزار خاموشی برق با "طرح هما"

با اجرای کامل طرح هوشمندسازی اتفاقات "هما"، ۱۲ هزار خاموشی مشترکان استان طی ٢ ماه اخیر در قالب این طرح بررسی و رفع شده است.
رفع ۱۲ هزار خاموشی برق با "طرح هما"

اکبر حسن بگلو، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی اظهار کرد: اجرای طرح ملی هما در تمامی ۱۷ شهرستان استان و ۲۰ مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان به صورت کامل هم‌اینک در حال اجراست.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی از شرکت‌های توزیع نیروی برق پیشرو در منطقه ۲ کشوری در اجرای این طرح است افزود: تلاش ما این است تا از این ظرفیت ایجاد شده در استان نهایت استفاده را کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: طرح ملی هوشمندسازی مراکز اتفاقات برق (هما) با وظیفه رسیدگی، تعمیر و نگهداری شبکه‌های توزیع به ویژه در مواقع بروز خاموشی‌ها طی چند سال اخیر در دستور کارشرکت توانیر قرار گرفته است.

حسن بگلو بیان کرد: اجرای این طرح منجر به کاهش مدت زمان خاموشی‌ها می‌شود چرا که در قالب این برنامه می‌توان علاوه بر مدیریت تماس‌هایی که در شرایط حاد جوی روی می‌دهد، میزان رضایتمندی مشترکان، پایش‌پذیری و رصد اکیپ‌های عملیاتی را نیز بیشتر کرد.

وی تاکید کرد: این طرح با تلاش‌های پرسنل این شرکت از ابتدای شهریور ماه امسال به صورت کامل و ۱۰۰ درصد با موفقیت اجرایی شده است.
درحال حاضر بیش از یک میلیون و ۲۴۹ هزار مشترک برق در آذربایجان‌غربی وجود دارد.


 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید