02:22|چهارشنبه, مرداد 06 ,1400
تاریخ انتشار: 17 آذر 1399 - 12:36
کد خبر: 15378
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی آذربایجان‌غربی خبر داد:

شارژ سهمیه زمستانی نفت سفید شهری و روستایی منطقه ارومیه

سهمیه زمستانی نفت سفید ۱۰۵ هزار خانوار شهری و روستایی مرکز و شهر‌های شمال استان آذربایجان‌غربی در کارت بانکی سرپرستان خانوار شارژ شد.
شارژ سهمیه زمستانی نفت سفید شهری و روستایی منطقه ارومیه

احمد مجرد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: سهمیه نفت فصل زمستانی تمامی ۱۰۵ هزار خانوار نفت سفید سوز در مرکز و شهر‌های شمال استان آذربایجان غربی این خانوار‌ها از امروز پانزدهم آذرماه در کارت‌های بانکی سرپرستان خانوار شارژ شد.

وی ادامه داد: سهمیه زمستانی خانوار‌های شهری و روستایی منطقه ارومیه برای خانوار‌های یک و دو نفره ۴۰۰ لیتر، ۳ و ۴ نفره به میزان ۷۰۰ لیتر و ۵ نفر به بالا به میزان ۱۰۰۰ لیتر بوده که تا ۲۵ اسفند ماه ۹۹ دارای اعتبار است.

مجرد افزود: میزان ذخیره سازی نفت سفید در انبار‌های نفت منطقه در وضعیت مطلوبی قرار دارد و مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: از ابتدای امسال بیش از ۱۱۲ میلیون لیتر سوخت زمستانی نفت سفید در بین خانوار‌های شهری و روستایی در مرکز و شهر‌های شمال استان آذربایجان غربی   توزیع شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه خاطر نشان کرد: به لحاظ سردسیر و صعب العبور بودن بسیاری از مناطق روستایی منطقه، از اول آبان ماه ۱۰۰ درصد سهمیه زمستانی خانوار‌های روستا‌های صعب العبور در کارت بانکی سرپرستان خانوار شارژ و توزیع شده است.


 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید