19:13|جمعه, اردیبهشت 03 ,1400
تاریخ انتشار: 22 مرداد 1399 - 11:40
کد خبر: 14865
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت:

متقاضیان ودیعه مسکن به بانک‌ها مراجعه کنند

متقاضیان واجد شرایط دریافت ودیعه مسکن از امروز برای تشکیل پرونده به شعب بانک‌ها مراجعه کنند.
متقاضیان ودیعه مسکن به بانک‌ها مراجعه کنند

به گزارش سرویس اقتصادی باریش‌نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پروانه اصلانی درباره جزئیات دریافت ودیعه مسکن، تصریح کرد: با پایش درخواست متقاضیان دریافت وام مسکن تاکنون حدود ۷۰ هزار نفر واجد شرایط بودند و پرونده آن‌ها نهایی شده است.

وی گفت:​ اسامی افرادی که پالایش می‌شوند و بانک شان را در سامانه طرح اقدام ملی انتخاب می‌کنند به شعب بانک‌ها ارسال می‌کنیم.

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی افزود: این افراد پس از انتخاب بانک خود در سامانه طرح اقدام ملی اسامی آن‌ها وارد کارتابل بانک‌ها می‌شود و می‌توانند از فردا با مراجعه به بانک تشکیل پرونده دهند و پرونده خود را دقیق تکمیل و مدارک مورد نیاز را تحویل بانک دهند.

اصلانی گفت:​ از زمانی که متقاضیان به بانک‌ها معرفی می‌شوند تا زمان دریافت وام طبق مقررات بانک مطابق با دریافت سایر تسهیلات عمل می‌شود.

وی افزود:​ اعتبار وام ودیعه مسکن تامین شده است و متقاضیانی که واجد شرایط هستند بعد از مراجعه به بانک و تشکیل پرونده اگر زمان اجاره نامه به شهر محل درخواست با شرایط دریافت وام انطباق داشته باشد می‌توانند وام ودیعه مسکن را دریافت کنند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: تاکنون یک میلیون و ۶۲۹ هزار نفر با کد ملی معتبر پیامک زدند، اما رقم پیامک‌های دریافت شده بیشتر از این رقم است، ولی نامعتبر هستند و یا از یک کد ملی چند بار پیامک زده شده است.

اصلانی افزود: تعداد کسانی که اطلاعات خود را تکمیل کردند ۳۲۸ هزار نفر بودند که تاکنون ۷۰ هزار نفر از آن‌ها پالایش شدند و بقیه نیز به مرور پالایش می‌شوند.

 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید