12:06|شنبه, آذر 08 ,1399
تاریخ انتشار: 02 مرداد 1399 - 10:15
کد خبر: 14754
یادداشت:

بزرگترین واحد تولید کنسانتره ارومیه دیر، اما افتتاح شد

بزرگترین واحد تولید کنسانتره در ارومیه افتتاح شد در صورتی که این واحد تولیدی به سرنوشت سایر واحدهای از کار افتاده دچار نشود، می توان به آینده توسعه در استان خوش بین شد.
بزرگترین واحد تولید کنسانتره ارومیه دیر، اما افتتاح شد

به گزارش سرویس اقتصادی باریش نیوز، امروز واحد تولید کنسانتره ایرانیان در شهرک صنعتی فاز ۳ ارومیه افتتاح شد، اگر چه این اقدام گام موثری در پیشرفت شهر ارومیه و توسعه در استان به شمار می‌رود اما انتظار می‌رود به سرنوشت سایر واحدهای تولیدی که در حال حاضر راکد مانده اند، دچار نشود.

بی تردید این واحد تولیدی می‌تواند نقش مهمی را در اشتغال ایفا نماید اما مدیریت این مجموعه بسیار حائز اهمیت که در آینده نیز توسعه پیدا کند.

این واحد تولیدکننده انواع کنسانتره و آبمیوه با استفاده از آخرین تکنولوژی ساخته شده و آلمانی‌ها برای تکمیل این واحد تولیدی در ۲ فاز مختلف، حدود ۲۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

در فاز نخست این واحد تولیدی خط تولید رب با ظرفیت ۶۰۰ تن در روز در حال فعالیت بوده و برای ۱۱۰ نفر ایجاد اشتغال کرده‌است و با بهره‌برداری کامل، بیش از ۵۰۰ نفر در این واحد تولیدی اشتغال می‌یابند.

احداث این واحد تولیدی به صورت ۱۰۰ درصد با سرمایه‌گذاری خارجی انجام می‌شود.

در آذرماه ۱۳۹۷ زمین مورد نیاز برای احداث این کارخانه به سرمایه‌گذاران تحویل داده شد و در اسفند همان سال خاک‌برداری توسط سرمایه‌گذاران کلید خورد و فاز اول پس از گذشت حدود هشت ماه به بهره‌برداری رسید

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید