15:08|جمعه, آبان 09 ,1399
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1399 - 12:55
کد خبر: 14524
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با باریش:

اعلام آمادگی 60 درصد مشترکان در پروژه‌های کاهش پیک‌بار

امسال بیش از ۶۰ درصد از مشترکان در بخش‌های مختلف با امضای تفاهم نامه همکاری خود را در پروژه‌های کاهش پیک بار تابستان اعلام کرده‌اند.
اعلام آمادگی 60 درصد مشترکان در پروژه‌های کاهش پیک‌بار

اکبر حسن‌بکلو، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش‌نیوز، درباره تمهیدات این شرکت برای مدیریت بار و پیکسایی اظهار کرد: سال گذشته شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی با افزایش ۵۰ درصدی جلب مشارکت مشترکین عملکرد مطلوبی در خصوص مدیریت بار داشت که امیدواریم این رویه مطلوب با توجه شرایط ویژه شیوع ویروس کرونا و ضرورت مدیریت مصرف برق امسال نیز ادامه داشته باشد.

وی افزود: تامین انرژی پایدار هدف مجموعه تلاشگران صنعت برق است و راضی به حتی یک دقیقه خاموشی برق نیستیم، مدیریت مصرف و کاهش پیک بار مصرف تنها با همکاری سازنده مشترکین محقق می‌شود و برای جلب مشارکت نهایت تلاش را به کار می‌گیریم.

حسن بکلو تصریح کرد: امسال نیز بیش از ۶۰ درصد از مشترکان در بخش‌های مختلف با امضای تفاهم نامه همکاری خود را در پروژه‌های کاهش پیک بار تابستان اعلام کرده‌اند.

این مسئول اضافه کرد: مجموع تفاهم‌نامه‌های همکاری منعقد شده مشترکان با شرکت توزیع نیروی برق استان برای پیک بار تابستان امسال، بیش از ۸ هزار و ۳۷۳ مشترک می‌باشد که از این تعداد بیش از یک هزار و ۳۰۰ مشترک در بخش صنعتی، بیش از ۵ هزار مشترک در بخش کشاورزی، ۵۸۳ مشترک اداری، ۳۹۰ مشترک تجاری، ۱۰۹ جایگاه سی ان اجی و ۳۳ مشترک مولد خودتامین هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی تصریح کرد: مشترکان همکار صنعتی و کشاورزی، سی ان جی، اداری، تجاری و مولد خود تأمین در برنامه‌های پیک بار تابستان سال ۹۸، بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال پاداش همکاری دریافت کردند.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید