11:04|پنجشنبه, اسفند 07 ,1399
تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1399 - 13:55
کد خبر: 14329
مدیرعامل سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه:

ضدعفونی روزانه معابر شهری در روزهای کرونایی

به طور متوسط روزانه 15 سازمان، ارگان و اداره به صورت مداوم با استفاده از بیش از 26 هزار لیتر محلول و ماده موثره آب ژاول ضدعفونی شده است.
ضدعفونی روزانه معابر شهری در روزهای کرونایی

علی شایگان، مدیرعامل سازمان سیماومنظر و فضای سبز شهرداری ارومیه در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش نیوز به اهم اقدامات و فعالیت سازمان در روزهای کرونایی اظهار کرد: در روزهایی که همه با ویروس کرونا درگیر هستیم، برای ضدعفونی و سمپاشی محوطه و ساختمان اداری سازمان‌ها، مراکز و ادارات پرتردد عمومی سطح شهر40 دستگاه انواع سمپاش‌های پشتی جهت سمپاشی تجهیز شده است. 

وی افزود: در این ایام تمامی تجهیزات و نیمکت‌های بوستان‌ها شامل مجموعه بازی کودکان، وسایل ورزشی و سرویس‌های بهداشتی پارک‌ها به صورت روزانه ضدعفونی می‌شود.

شایگان افزود: به طور متوسط روزانه 15 سازمان، ارگان، اداره  به صورت مداوم با استفاده از بیش از 26 هزار لیتر محلول و ماده موثره آب ژاول ضدعفونی شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: خودروی مه پاش سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه با نظارت کارشناسان بهداشت محیط استان به صورت 24 ساعته خیابان‌های اصلی و فرعی در سطح شهر را با استفاده از بیش از 176 هزار لیتر محلول ضدعفونی کرده است.

مدیرعامل سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: نصب متعدد بنرهای آموزشی و هشدار دهنده در سازه‌های تبلیغاتی و پخش تیزر با همین مضامین از تلویزیون‌های شهری، محدود نمودن دسترسی به پارک‌ها با مسدود کردن پارکینگ و کشیدن نوار خطر پیرامون پارک‌ها و نصب ماسک بر روی المان‌ها و کشیدن نقاشی‌های دیواری با همین مضمون از دیگر اقدات سازمان است.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید