16:41|چهارشنبه, بهمن 08 ,1399
تاریخ انتشار: 07 اردیبهشت 1399 - 09:05
کد خبر: 14238
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با باریش:

امکان تغییر نام اشتراک مشترکین برق به صورت غیرحضوری

امکان تغییر نام اشتراک مشترکین شرکت توزیع برق آذربایجان غربی به صورت غیرحضوری فراهم شده است.
امکان تغییر نام اشتراک مشترکین برق به صورت غیرحضوری

اکبرحسن بکلو‌، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش‌نیوز، گفت: پیش از گسترش خدمات غیرحضوری برای انجام امور مربوط به شرکت برق مشترکین مجبور به مراجعه حضوری به مدیریت‌های توزیع برق بودند اما با گسترش زیرساخت های لازم و تغییر شکل ارائه خدمات، بیش از ۲۳ خدمت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در بستر وب ارائه می شود.

وی افزود: با گسترش شیوع ویروس کرونا و لزوم اجتناب از ترددهای غیرضروری فرصتی فراهم شده است تا با معرفی خدمات غیرحضوری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی امکان بهره مندی عموم مردم از این خدمات فراهم شود.

حسن بکلو در ادامه بیان کرد: یکی از خدمات غیرحضوری حوزه معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی که در بستر وب ارائه می‌شود، تغییر نام صاحب اشتراک است. پس از خرید و فروش قطعی ملک مسکونی یا تجاری، آخرین مالک می تواند درخواست کند که صورتحساب ها با نام خود شخص صادر شوند.

وی اظهار کرد: مالکین می توانند با ارائه اسناد رسمی یا احکام قانونی و یا اسناد مثبته دیگر از جمله قولنامه رسمی، تعهدمحضری، تقاضای مالک انشعاب که مورد تایید شرکت باشد پس از احراز هویت، تقاضای تغییرنام مشترک را بنماید که این اقدام پس از آزمایش و کنترل وسایل اندازه گیری امکان پذیر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در پایان گفت: مشترکین برای دریافت خدمت تغییر نام مشترک می توانند به آدرس وب سایت شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به آدرس www.waepd.ir مراجعه کرده و از طریق میز خدمت الکترونیک به خدمات درخواستی دسترسی پیدا کنند.
 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید