17:17|شنبه, بهمن 04 ,1399
تاریخ انتشار: 02 اردیبهشت 1399 - 12:18
کد خبر: 14217
رئیس کمسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه در گفت‌وگو با باریش:

طرح‌های ساماندهی دستفروشان خروجی قابل قبول نداشته است

طرح‌های خوبی در راستای ساماندهی دستفروشان در این ایام طرح‌ریزی شده اما اجرا و به سرانجام نرسیده است.
طرح‌های ساماندهی دستفروشان خروجی قابل قبول نداشته است

حسین پناهی، رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش‌نیوز، در مورد ساماندهی دستفروشان سطح شهر ارومیه اظهار کرد: در چندسال اخیر دستفروشان شهر ارومیه مورد حمایت و توجه قرار گرفتند و در سال جدید نیز ساماندهی دستفروشان شهر در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه در راستای ساماندهی دستفروشان باید تمهیدات لازم اندیشیده شود، افزود: در تلاش برای ساماندهی دستفروشان هستیم ولی این امر نباید طوری اجرایی شود که دستفروشان در زمینه معیشتی دچار مشکل شوند.

پناهی گفت: از ورود به دور چهارم شورای اسلامی شهر ارومیه در طول این 2 دوره، اقداماتی در راستای ساماندهی دستفروشان مطرح شده و در اولویت کاری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: طرح‌های خوبی در راستای ساماندهی دستفروشان در این ایام طرح ریزی شده اما اجرا و به سرانجام نرسیده است.

وی افزود: میادین میوه و تره‌باری که در سطح شهر مستقر هستند به عنوان بازارچه‌های ساماندهی شده است که تمامی اجناس و اقلام وجود دارد که وقتی شهروندی برای تهیه اقلام مورد نظر به این مکان مراجعه می‌کنند بتوانند تمامی کالاهای که به آن نیازمند هستند را تهیه کنند.

پناهی گفت: اجرای این طرح مزیت‌های زیادی دارد از جمله کاهش ترافیک و مصرف سوخت همچنین صرفه جویی در وقت که می‌توان به آن اشاره کرد.

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه تصریح کرد: به دنبال اجرای این طرح هستیم که در حال حاضر بهبود نیافته اما  وضعیت مناسبی نسبت به گذشته دارد همچنین ایجاد بازارچه‌های هفتگی به صورت چرخشی نیز می‌تواند خوش آیند باشد اما با اجرا این طرح تنها فعالیت یک بازارچه به نتیجه رسید. 

 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید