22:39|جمعه, آبان 09 ,1399
تاریخ انتشار: 04 فروردین 1399 - 13:39
کد خبر: 14104
معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان خبر داد:

اختصاص واحد اقامتی برای استراحت کادر درمانی در آذربایجان‌غربی

چهار واحد اقامتی استان در شهرستان‌های ارومیه و ماکو برای استراحت کادر درمانی و بیماران کرونایی بهبود یافته اختصاص یافته است.
اختصاص واحد اقامتی برای استراحت کادر درمانی در آذربایجان‌غربی

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، ریتا خضرزاده، معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی با اعلام این مطلب گفت: این چهار واحد اقامتی که دو مورد هتل، یک مهمانپذیر و یک مجتمع گردشگری هستند با توجه به مصوبات ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در راستای ایجاد مراکز نقاهتگاهی یا همان بینابینی با همکاری اداره کل میراث فرهنگی به کار گرفته شده‌اند.

وی افزود: از این واحدها، دو واحد اقامتی که در ارومیه هستند یکی برای استراحت کادر درمانی و دیگری برای طی کردن دوره نقاهت بیماران بهبود یافته کرونایی اختصاص یافته و در ماکو نیز یک هتل برای کادر پزشکی و یک مهمانپذیر برای بیماران در نظر گرفته شده است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی ادامه داد: طبق مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا تعدادی از واحدهای اقامتی سطح استان برای استفاده در مواقع لزوم در حالت آماده‌باش و باز بودند بدون اینکه هیچگونه پذیرش مسافری داشته باشند و تاکنون چهار واحد از این مراکز اقامتی مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید