19:41|دوشنبه, خرداد 05 ,1399
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1398 - 11:23
کد خبر: 13977
معاون بیمه تأمین اجتماعی آذربایجان‌غربی در گفت‌و‌گو با باریش خبر داد:

تمدید خودکار دفترچه‌های بیمه تا پایان فروردین سال آینده/حضوری مراجعه نکنید

دفترچه‌های بیمه تامین اجتماعی که اعتبار آن در بهمن‌ماه جاری به اتمام رسیده، به صورت خودکار تا پایان فروردین‌ماه سال آینده تمدید می‌شود.
تمدید خودکار دفترچه‌های بیمه تا پایان فروردین سال آینده/حضوری مراجعه نکنید

علیرضافرجی، معاون بیمه تامین اجتماعی آذربایجان‌غربی در گفت‌و‌گو با سرویس اجتماعی باریش‌نیوز با اعلام این خبر اظهار کرد: طبق دستور مدیرعامل سازمان دکتر سالاری، در جلسه وئدیو کنفرانس روز گذشته به مدیران کل بیمه ای و درمان کشور در راستای ارائه تسهیلات مناسب به بیمه‌شدگان و برای جلوگیری از تجمع عمومی در ادارات برای پیشگیری از بیماری کرونا، مقرر شد دفترچه‌های بیمه آن دسته از بیمه‌شدگانی که اعتبار آن در بهمن‌ماه جاری به اتمام رسیده، به صورت خودکار تا پایان فروردین‌ماه سال آینده تمدید شود.
وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به لزوم کاهش مراجعات مردمی از جمله مستمری بگیران به شعب تحت پوشش تأمین اجتماعی، نظر به اینکه تاریخ خاتمه کفالت مستمری بگیران بازمانده و افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران بازنشسته و از کارافتاده کلی که دارای تاریخ خاتمه کفالت تا اردیبهشت و خردادماه سال آتی هستند، به ترتیب به تاریخ‌های یکم تیرماه و مردادماه 99 تغییر پیدا کرده و تا اطلاع ثانوی نیازی به مراجعه حضوری مستمری بگیران جهت انجام کنترل‌های لازم به شعب تأمین اجتماعی وجود ندارد.
این مسئول همچنین تصریح کرد: خدمات مشاهده فیش حقوقی، حکم افزایش سالیانه، شماره حساب مستمری بگیران صدور گواهی حقوق و کسر اقساط معوق نیز برای کاهش تردد در ادارات از طریق سامانه غیرحضوری انجام می‌شود.
معاون بیمه تامین اجتماعی آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه مستمری بگیران می‌تواند با مراجعه به سامانه فوق از خدمات ذکر شده بهره‌مند شوند، خاطرنشان کرد: تا اطلاع ثانوی ارائه هر گونه خدمت معرفی شده در سامانه مذکور به صورت حضوری در کلیه شعب در شرایط کنونی ممنوع اعلام شده است.
 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید