19:06|شنبه, مرداد 25 ,1399
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1398 - 09:57
کد خبر: 13969
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در گفت‌‌وگو با باریش:

توسعه ۶۰ کیلومتر شبکه توزیع برق در ارومیه

امور اجرایی برق ارومیه از ابتدای سال جاری تا‌کنون توانسته است ۶۰ کیلومتر از شبکه فشار ضعیف و متوسط توزیع برق را اصلاح کرده و توسعه بخشد.
توسعه ۶۰ کیلومتر شبکه توزیع برق در ارومیه

 اکبر حسن بگلو، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش‌نیوز اظهار کرد: امور اجرایی برق ارومیه از ابتدای سال ۹۸ تا‌کنون توانسته است ۶۰ کیلومتر از شبکه فشار ضعیف و متوسط توزیع برق را اصلاح کرده و توسعه بخشد.
 وی افزود: از ابتدای سال جاری تکنسین‌ها و کارشناسان امور اجرایی برق ارومیه با تمرکز بر ارائه خدمات مطلوب به مشترکین توانسته‌اند طرح توسعه و اصلاح شبکه فشار ضعیف شهری و روستایی را به حجم ۴۱ کیلومتر و طرح توسعه و توسعه و اصلاح شبکه فشار متوسط شهری و روستایی را به حجم ۱۹ کیلومتر اجرا کنند.
حسن‌بگلو ادامه داد: سهم مدیریت توزیع برق باکری از طرح توسعه و اصلاح شبکه فشار ضعیف شهری و روستایی بیش از ۱۶ کیلومتر بوده و در سطح مدیریت توزیع برق باهنر نیز بالغ بر ۹ کیلومتر از این طرح اجرا شده است.
این مسئول اضافه کرد: همچنین مدیریت توزیع برق ایثار نیز بیش از ۶ کیلومتر از شبکه فشار ضعیف خود را اصلاح کرده و یا توسعه داده است؛ مدیریت توزیع برق ولیعصر(عج) نیز با بیش از ۱۰ کیلومتر جزء ۴ مدیریت توزیع برق شهرستان ارومیه است که مجری طرح توسعه و اصلاح شبکه فشار ضعیف شهری و روستایی بوده است. 
حسن بکلو در ادامه گفت: امور اجرایی برق ارومیه همچنین توسعه و اصلاح شبکه فشار متوسط شهری و روستایی در سال ۹۸ در دستور کار خود قرار داده بود که این طرح نیز در سطح ۴ مدیریت توزیع برق ارومیه اجرا شد به طوری‌که مدیریت توزیع برق باکری ۱۱ کیلومتر، مدیریت توزیع برق باهنر ۳ کیلومتر، مدیریت توزیع برق ایثار ۱ کیلومتر و مدیریت توزیع برق ولیعصر(عج) نیز ۴ کیلومتر از شبکه فشار متوسط خود را توسعه داده و اصلاح کردند.
 وی عنوان کرد: در سال جاری مدیریت اجرایی برق ارومیه برای کاهش افت فشار توانسته است ۴۲ پست توزیع شهری و روستایی نصب و تجهیز کند، نصب و تجهیز پست‌های توزیع شهری و روستایی در سطح مدیریت توزیع برق باکری به تعداد ۱۶ دستگاه، در سطح مدیریت برق باهنر ۸ دستگاه، مدیریت توزیع برق ایثار ۶ دستگاه و مدیریت توزیع برق ولیعصر(عج) نیز به تعداد ۱۲ دستگاه بوده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در پایان تصریح کرد: تامین برق خانه باغ‌های روستایی و نصب تجهیزات پست زمینی شهری از دیگر اقدامات امور اجرایی برق ارومیه در سال ۹۸ بوده است همچنین از ابتدای سال ۹۸ تاکنون مدیریت امور اجرایی برق ارومیه اقدام به ۱۶۴ مورد اصلاح حریم شبکه توزیع شهری و روستایی در سطح چهار مدیریت توزیع برق ارومیه کرده است.
 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید