02:37|شنبه, آذر 15 ,1399
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1398 - 10:22
کد خبر: 13882

آمادگی گسترده برای برگزاری انتخاباتی پرشور

دستگاه‌های خدمات رسان با توجه به شرایط جوی پیش بینی شده در آماده باش کامل باشند تا در روند اجرایی انتخابات مشکلی در برگزاری انتخابات آذربایجان‌غربی نداشته باشیم.
آمادگی گسترده برای برگزاری انتخاباتی پرشور

به گزارش سرویس سیاسی باریش نیوز، علی مصطفوی، رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی، در نهمین جلسه ستاد انتخابات استان که با هدف بررسی آخرین وضعیت تمهیدات اندیشیده شده برای انتخابات برگزار شد با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه اندیشیده شده است اظهار کرد: انتخابات به‌عنوان یک حرکت ملی مطرح است و بر این اساس دستگاه های اجرایی موظف هستند تا در برگزاری سالم و قانونمند آن با ستاد انتخابات همکاری نمایند.

 وی با اشاره به اینکه همه مسئولین در فراهم سازی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و نیز اجرای سالم و قانونمند آن مسئولیت دارند افزود: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته در جلسات متعدد ستاد انتخابات بسترهای لازم برای برگزاری رویدادی ملی در دوم اسفند ماه در استان فراهم شده است.

مصطفوی با اشاره به پیش بینی‌های سازمان هواشناسی برای روزهای آینده خاطر نشان کرد: به مدیران دستگاه‌های خدمات رسان تاکید می‌کنیم تا با فراهم سازی امکانات و نیروهای لازم به‌صورت آماده باش از بروز خلل در روند خدمت رسانی به مردم پیشگیری شود.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی افزود: دستگاه‌های خدمات رسان و راهداری با تجهیز و آماده باش امکانات بستر لازم برای روز دوم اسفند ماه جهت تکرار خلق حماسه ای دیگر را فراهم سازند.
 

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید