21:07|پنجشنبه, مهر 03 ,1399
تاریخ انتشار: 02 بهمن 1398 - 13:34
کد خبر: 13740
برای سومین سال متوالی؛

افق کوروش درصدر پرفروش‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای کشور

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش برای سومین سال متوالی موفق به کسب رتبه نخست در شاخص فروش و بهره‌وری در گروه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شد و برای دومین سال متوالی به عنوان شرکت پیشرو معرفی شد.
افق کوروش درصدر پرفروش‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای کشور

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، سازمان مدیریت صنعتی رتبه بندی سال 1398 شرکت‌های برتر ایران (براساس اطلاعات مالی سال مالی 97) را برای بیست و دومین سال متوالی اعلام کرد.
شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش موفق شد در رتبه‌بندی سال جاری سازمان مدیریت صنعتی بر مبنای عملکرد سال مالی منتهی به ۹۷ با 52982 میلیارد ریال فروش رتبه چهل و دومین شرکت برتر ایران را به خود اختصاص دهد و برای دومین سال متوالی در فهرست شرکت‌های پیشرو قرار گیرد.
معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های پیشرو تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست صدر شرکت برتر ایران طی چهار سال اخیر است و وجود اطلاعات شرکت در رتبه‌بندی IMI-100 برای حداقل سه سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت از جمله معیارهای دیگر در کسب این عنوان به شمار می‌رود.
افق کوروش همچنین برای سومین سال متوالی موفق شد در گروه فروشگاهها رتبه اول را در شاخص میزان فروش از آن خود کند و از منظر شاخص بهره‌وری کل عوامل (TFP) رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.
شایان توجه است؛ این شرکت در همایش شرکت‌های برتر ایران موفق به دریافت تندیس شرکت پیشرو و تقدیرنامه‌ای از سوی سازمان مدیریت صنعتی شد.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید